Dušení 1.2 MPI 75

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
pospa
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 25 bře 2011, 13:48

Dušení 1.2 MPI 75

Příspěvek od pospa »

Čau fiaťáci , koupil jsem si další punto :) , když jsem ho vezl domu všechno ok ,byla tam půlka nádrže. Druhej den už byla 1/4 nadrže a občas se dusí jakoby tam nešlo palivo ,svíčky bych vyloučil protože to chytá nádherně, i když nemusej pracovat ve vyšších otáčkách. Pokud to chcípnu a nastratuju, čerpadlo si natáhne a většinou hnedka jede a když to točim tak si tahá furt a jede,nebo že by bordel v nádrži ,popřípadě zasranej palivovej filtr ,ještě když se to dusilo zatočil jsem doleva,doprava a zase doleva a jak se tam přelil benzín nejspíš tak to zase táhlo , nemohla by být v nadži voda ? No a když tam bylo míň benzínu a svítila rezerva ,tak se to dusilo furt a nešlo to nad 2000 Ot než jsem dojel na benzínku a natankoval. Ještě vonoběh je kolem 900ot a často padá až na 500 a pak zase vyskočí ,druhý punto je oproti tomuhle zlatý !! Díky za všechny rady kapitáni :)
To že se to chytne po zatočení doleva ,doprava a zpět si myslim že je radikální postřeh od který řešit
Naposledy upravil(a) pospa dne 08 led 2012, 17:12, celkem upraveno 1 x.
Punto Mk1 1.1 55 120tis.km
Punto Mk1 1.2 75 200tis.km
Reklama
 

pospa
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 25 bře 2011, 13:48

Re: Dušení 1.2 MPI 75

Příspěvek od pospa »

Palivový filtr vyměněn , občas se stále začne dusit ,vypozorováno -stači za jízdy rozhejbat do stran a už jede. prosím rady
Punto Mk1 1.1 55 120tis.km
Punto Mk1 1.2 75 200tis.km
ekodan
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 17 úno 2012, 08:51
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušení 1.2 MPI 75

Příspěvek od ekodan »

taky by me to zajimalo docela, dela mi to neco podobnyho, myslim ze mam asi ten samej motor..
SNÍŽÍME VÁM EKOPOPLATEK PŘI KOUPI STARŠÍHO VOZU NA 1/3 !!! 100% LEGÁLNĚ !!!
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Dušení 1.2 MPI 75

Příspěvek od oldoss »

S tou nadrzou to tazko. Moze byt v nej bordel ale tie ako pises, ze voda. Skusil by som vytiahnut nadrz do "sucha" potom tanknut plnu nie 5 ani 10litrov ale plnu a dal do benzinu aditivum na zachytenie vody. priklad velfobin je v tomto dost do pohody.
Najskor by som skusil toto a keby to nepomohlo tak pozriet vsetko co sa tyka elektriky, zapalovania, dodavky paliva atd...
Zaklad je nejazdit v takomto pocasi s prazdnou nadrozou robi to neplechu.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
ekodan
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 17 úno 2012, 08:51
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušení 1.2 MPI 75

Příspěvek od ekodan »

ted jsem tam nalil neco jako velfobin tak uvidime no..a to ma teda nejaky palivovy filtr jo?
SNÍŽÍME VÁM EKOPOPLATEK PŘI KOUPI STARŠÍHO VOZU NA 1/3 !!! 100% LEGÁLNĚ !!!
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“