Predne pruziny

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
djpiecka1
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 06 srp 2011, 22:05

Predne pruziny

Příspěvek od djpiecka1 »

Zdravim.Mam stilo 1.6. 16v 3d r.v.2002 a chcel by som sa informovat od ludi ktory menili predne pruziny ze ci je normalne resp.ci aj vy mate pruziny ktora je zalozena na tlmici a ulozeni mierne ohnutu do u-cka alebo ju mate uplne rovnu?
Reklama
 

Riddick
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 bře 2012, 11:46

Re: Predne pruziny

Příspěvek od Riddick »

Ahoj,nedávno jsem měnil pružiny na 1.6 16v 5D (2001).Protože jedna praskla,ale že by byla nějak divně uhnutá,to asi ne.Koupil jsem pružiny na JTD 8 ventil,protože stilla mívají dost nizko předek a všude jsem drhnul.Auto se hezky zvedlo o dobrých cca 5-6 cm a je příjemně tužší,naprosto mi to vyhovuje.Vizualně je auto v rovině,předtím bylo vidět jak jde předek dolů. :D
Uživatelský avatar
sakal_tt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 236
Registrován: 24 zář 2009, 15:12
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Predne pruziny

Příspěvek od sakal_tt »

ja som dával pružiny na zníženie :D
daj fotto ako to vyzerá teraz

kto by chcel tak mam komplet pružiny doma z 1,9 MTJ
Fiat Stilo 1,9 MTJ 88kW strieborna metla (17" ALU OZ Carravagio)
Fiat Stilo 1,9 JTD 85kW tmavo modra

http://pokec.azet.sk/ananas69/fotoalbumy/stilo" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
slavek311
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 234
Registrován: 26 dub 2007, 17:01
Bydliště: Morava-Beskydy

Re: Predne pruziny

Příspěvek od slavek311 »

Riddick píše:Ahoj,nedávno jsem měnil pružiny na 1.6 16v 5D (2001).Protože jedna praskla,ale že by byla nějak divně uhnutá,to asi ne.Koupil jsem pružiny na JTD 8 ventil,protože stilla mívají dost nizko předek a všude jsem drhnul.Auto se hezky zvedlo o dobrých cca 5-6 cm a je příjemně tužší,naprosto mi to vyhovuje.Vizualně je auto v rovině,předtím bylo vidět jak jde předek dolů. :D
Ahoj,já bych zase potřeboval hlavně zvednout zadek.Myslíž ,že pružiny z multiwagonu (určitě budou tvrdší) by pasovaly na Fiat Stilo 1.6 16V 5deř.Dík
Stilo hatchback 1,6 r.v.01,Ba+CNG
Riddick
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 bře 2012, 11:46

Re: Predne pruziny

Příspěvek od Riddick »

To mě také napadlo,pokud budou pružiny stejné (tvar a uložení) 8) ,tak z Multiwagonu budou mít větší progresy,mělo by to udělat stejný efekt jako u mě na předku,zadek by měl být výš.Jestli to budeš předělavat,napíš jak to dopadlo.Dík
Odpovědět

Zpět na „Stilo“