Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Jirka93
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 30 pro 2011, 13:09

Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Jirka93 »

Prosím HELP... prolezl jsem forum a nikde jsem nenašel jak se sundávají opěrky hlavy na předích sedadlech u MK2
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jongo
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 29 led 2012, 11:22

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Jongo »

opierka ma na boku pomerne velke cierne "tlacidlo", ktore ked stlacis a drzis, da s s opierkou pohybovat hore a dole. Stlac ho a opierku jednoducho vytiahni hore
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od kovvalsky »

nene to nevytiahnes ked to stlacis musis otocit obydve tie ticky o 90 stupnov ide to tazko
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Otomar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 13 led 2012, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Otomar »

Kovalsky má pravdu, chyť tyčku do kleští a otoč s ní o 90°. PAk to jde vytáhnout komplet...
..je to tu na foru psané vícekrát. Sám jsem to tu hledal před časem.
Fiat Punto MK1 55, 1996; Ford Focus 2004
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od kovvalsky »

este ma napadlo ze pokial to uz bolo demontovane tak to nemusis tocit skus len vytiahnut
one world, one dream, one car
Jirka93
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 30 pro 2011, 13:09

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Jirka93 »

Rval jsem to jak to jen šlo, otočit to taky nešlo a tak sem to vyřešil tak že jsem do potahů vystřihnul díru a pak zašil :D....jinak po téhle operaci jsem zjistil že mi do balení zabalili 2 potahy na místo spolujezdce :| což by zas tak nevadilo kdybych neměl sedačky s bagy :roll: takže u bagu řidiče není ten spešl šev...
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od PuntoRacer »

inak ten sposob toho vytahovania prednych opierok je riadny debilizmus,som s kombinackami doskriabal cele tie tycky kym som ici otocil,este ze mam opierky stale v dolnej polohe,ze to nieje vidiet. Nobelovu cenu za debilitu tomu,kto to takto vymyslel. To len tak na margo temy.
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Cabuto »

Takze pokud to dobre chapu musi se drzet to tlacitko a zaroven stim otacet a melo by to jit ale jak ctu asi opravdu hodne blbe a asi pres hadr nebo neco aby to clovek neodrel :-(
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
zahynko
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 08 úno 2014, 14:58
Bydliště: SVK-Tlmače

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od zahynko »

nie, ide len o to ze tie tycky z opierky su prepchate cez kovovu konstrukciu sedacky a tam su sponami uchytene... tym otocenim vyhodis tu sponu a vytiahnes to jednoduch von... druhe riesenie vytiahnut potah sedacky a uvidis tie svorky, jednoducho ich das dole a mas...
Punto 1.2 44kw - sekv. LPG 2006
Brava 1.6 67kw 1998- RIP
Croma 1.9 88kw 2009
zahynko
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 08 úno 2014, 14:58
Bydliště: SVK-Tlmače

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od zahynko »

a co sa tyka toho ze sa to tak tazo vytahuje, je to tak spravene koli tym co si s tym robili za jazdy... potiahli, hlavova opierka sa vytiahla, nasledne sa zlaklii ze co sa stalo a garambol na svete...
Punto 1.2 44kw - sekv. LPG 2006
Brava 1.6 67kw 1998- RIP
Croma 1.9 88kw 2009
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Cabuto »

No ale sundavat potah sedadla neni pro amatera jako sem ja takze asi jedine rozumne reseni je to prosto v klestich otoci tim to defakto rozbyju tedy aspon jak pises vyhoim tu sponu co to drzi pak to pude sundet a natahnout potah a dat z5 ale uz bez nahozeni te spony ktera doufam nebude nikde chrastit a delat podobnej bordel a operka aky doufam nebude cestovat nahoru dolu jak se ji zachce :-)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
zahynko
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 08 úno 2014, 14:58
Bydliště: SVK-Tlmače

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od zahynko »

no zhadzovanie potahu je uplna brnkacka... to je len na takom pasiku zacvaknute naspodu... teda na tomto som predne sedacky este nekukal ale malo by to byt to iste... ja ich budem musiet zhadzovat, pretoze ich uz mam vysedene nahovado tak musim trochu opravit molitan...
Punto 1.2 44kw - sekv. LPG 2006
Brava 1.6 67kw 1998- RIP
Croma 1.9 88kw 2009
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Cabuto »

No ja to zkusim dneska otocit a nejak o dat dokupy potrebuju aby to aspon rok vydrzelo a pak chci precalounit celej vnitrek od stropu az po zem takze pak to pude pryc a bude pokoj ale aktualni stav proste neni peknej:-)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od Cabuto »

Lidičky pokud tu je někdo z Brna nebo okolí a podařilo se mu už někdy sundat ty přední opěrky tak pisněte pls stavím se rozdělal sem to čalounění ty závlačky nebo jak to nazvat tam už ani nebyly asi od předchozýho majitele a ven to nejde ani náhodou spíš bych natom zvednul auto nežto vytáhl a podnešku mám sto chutí vzýt potahy hodit je kýble nalejt benín a škrtnout :( a rozhodně sem se jen ujistil že příští rok se bude dělat interiér a to komplet :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
kalic1965
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2014, 21:52

Re: Punto Mk2 - Demontáž opěrek

Příspěvek od kalic1965 »

ted jdu od auta .to otoceni tyček platí točil jsem sikovkama obe tyčky po směru hod ručiček 90°nutno použít velkou sílu ale potahy už tam sou
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“