Kontrolka 1.9 MultiJet

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Meridan
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 21 úno 2012, 17:58

Kontrolka 1.9 MultiJet

Příspěvek od Meridan »

Ahoj,
v autě se mi občas rozsvítí za jízdy a potom zase zhasne, někdy ne, jak kdy, tato kontrolka viz. foto (oranžová kontrolka). Ví někdo o co jde? V manuálu jsem ji našel pouze v červené variantě jako opotřebení předních brzdových destiček. Proč je to oranžové? Je možné, že při vyšším stupni opotřebení zčervená?. Díky
Přílohy
2012-08-02 14.23.25.jpg
2012-08-02 14.23.25.jpg (156.64 KiB) Zobrazeno 3561 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Kontrolka 1.9 MultiJet

Příspěvek od radekrat »

Jsou to desticky a taky me to sviti oranzove. Urcite nema byt cervena, spis to bude chybka nekde v manualu.
m.lana
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2014, 15:51

Re: Kontrolka 1.9 MultiJet

Příspěvek od m.lana »

Da se nejak obejit sviceni kontrolky kdyz mam neoriginal desticky bez toho senzoru? Kdyz necham draty volne tak sviti a kdyz je propojim tam prozmenu sviti ABS. nema nekdo zkusenost prosim?
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Kontrolka 1.9 MultiJet

Příspěvek od lukynen »

Myslím si že máš dvě poruchy. Pokud připojíš kontakt který je v pořádku tak zhasne kontrola stavu obložení a pokud se s tím rozsvítí ABS chyba ,tak je nějaké čidlo špatně -asi !!!! u počítače se neopravuje ale jen dedukuje ;)
m.lana
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2014, 15:51

Re: Kontrolka 1.9 MultiJet

Příspěvek od m.lana »

Diky za radu. Rikal jsem si zda je spravne propojit ty draty u kola (desticky). Chapu z tve odpovedi ze na desticce to ma byt normalne propojene a musim hledat dalsi chybu. Diky moc :-)
Odpovědět

Zpět na „Croma“