prolem zdecha. :-( prosim specha,

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
dada-16
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 03 led 2012, 16:00
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

prolem zdecha. :-( prosim specha,

Příspěvek od dada-16 »

zdravim panove omlouvam se ze zakladam tema ale spechato a potreboval bych rychle radu,mam takovy problem mam punto 1.2 8v 44kw a nekdy se mi stane proste ze to zdechne :-( a nevim proc proste vecinou jsem si vsiml ze kdyz treba dojizdim zastavim a zniceho nic se mi rozsviti kontrolky a motor zdechnul ale uz se mi to stalo i za jizdy :-( a nevim proc.dela mi to od te doby co jsem to koupil a hlavne to dela jen nekdy nekdy se stane ze to neudela ani jednou za cely den a nekdy treba 4 a je to opravdu neprijemne a hlavne nebezpecne kdyz vam v zatacce vypadne posilovac a pak je vsechno na vas diky moc za rady :-)
Fiat bravo 1.6 16v 76kw :-)
Reklama
 

oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: prolem zdecha. :-( prosim specha,

Příspěvek od oldoss »

Na rovinu ti poviem zober to radsej mechanikovy co sa vyzna. Z tvojho opisu by sme tu museli mat vestecku gulu a aj to by sme hadali.
Absolutne chyba ci to uz niekto videl, co sa s tym robilo, co sa menilo, bolo to na diagnostike, zacalo to robit ked sa nieco pomenilo alebo to robi stale Atd.atd.atd.... Proste chces od nas nieco o com nikto nema ani paru co by to mohlo byt z tvojho opisu.
Pamataj, ze na otazku sa da tak kvalitne odpovedat ako kvalitne bola polozena. Snad nechces aby sme z tamtoho opisu ti povedali, ze presne ta a ta suciastka je zla a tu vymen.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: prolem zdecha. :-( prosim specha,

Příspěvek od intel_sk »

tazko poradit....ale ak tak dumem tak zhasne ti vsetko vypne posilovac nemas stavu...pozri na kable od baterky smerom na alternator ze ci nemas porusenu izolaciu a ked sa ti dotkne kostry tak ti vsetko vypne a pohybom motora auta sa to opet odlepí od kostry...proste si prejdi kable ci nemas prepalenu izolaciu a dotyka sa kostry....mozno blbost mna napadlo to :D
PS:ak je to blbost tak zmazte prispevok
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
dada-16
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 03 led 2012, 16:00
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: prolem zdecha. :-( prosim specha,

Příspěvek od dada-16 »

ok mrknu na to diky :-)
Fiat bravo 1.6 16v 76kw :-)
novda
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 29 bře 2012, 20:25

Re: prolem zdecha. :-( prosim specha,

Příspěvek od novda »

zle dotiahnute kontakty na baterke...
Uživatelský avatar
UchoTD
Fiaťák
Příspěvky: 112
Registrován: 27 led 2012, 18:27
Bydliště: B.Bystrica

Re: prolem zdecha. :-( prosim specha,

Příspěvek od UchoTD »

všetko čo sa tu píše a skontroluj všetky kostrenia.
[B]Fiat Punto 1.7TD 51kw[/b] egrOff katOff,podvozok -56/-60,holá rúra,čerpadlo + turbo+/Fmic In progress. Rozvod R.I.P 10 000 pred vymenou
Punto- http://tinyurl.com/8vkmzw2
[b][color=#FF0000]Diagnostika vozidiel Fiat,Alfa,Lancia,VW,Audi,Škoda,Seat.0915523690[/color][/b]
Uživatelský avatar
UchoTD
Fiaťák
Příspěvky: 112
Registrován: 27 led 2012, 18:27
Bydliště: B.Bystrica

Re: prolem zdecha. :-( prosim specha,

Příspěvek od UchoTD »

toto robilo aj jedno naftové stilo,ale vždy v pripade,že sa ohrialo na 88° .ale to aj bola chyba v snímači otáčok zapísaná.
[B]Fiat Punto 1.7TD 51kw[/b] egrOff katOff,podvozok -56/-60,holá rúra,čerpadlo + turbo+/Fmic In progress. Rozvod R.I.P 10 000 pred vymenou
Punto- http://tinyurl.com/8vkmzw2
[b][color=#FF0000]Diagnostika vozidiel Fiat,Alfa,Lancia,VW,Audi,Škoda,Seat.0915523690[/color][/b]
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“