MOJE: Jerry - Panda 2 Active

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jerry
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 26 úno 2009, 22:17

MOJE: Jerry - Panda 2 Active

Příspěvek od jerry »

Včera jsem se zaregistroval. Červenou Pandu 1,1 Active máme 2 roky. Při koupi jsem chtěl auto kolem 3,5 metru délky kvůli provozu ve městě a parkování. Při výběru jsem vyzkoušel Kia Picanto, tam byl nemožně nepružnej motor, pak Peugeot 107 z Kolína, to byl děs, ta hlučnost třívalce, nakonec jsem zkoušel Pandu a hned nám padla do oka. Je vidět, že Italové uměj malý auta do města, v malých autech nemá Panda konkurenci. Pružnej motor v nízkých otáčkách, velkej kufr, místa jako ve velkým autě a hlavně super parkování. Najeto 11.000 km takřka výhradně po městě, zatím úplně bez problémů. Až se rozkoukám, přidám nějakou fotku.
Reklama
 

Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Představte své Pandy

Příspěvek od HoviXXX »

Sorry za OT,ale nemůžu jinak :D : Mam taky Pandici,ale jak koukam tak jsem koupil asi nejako spatnou v roce 2004 :D Když tady čtu Pružnej motor v nízkých otáčkách, velkej kufr, místa jako ve velkým autě..Asi ma každej jinej nazor..Jinak preju at slouži a nejake foto!!! :D
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Představte své Pandy

Příspěvek od jarda »

tjn, ten kufr nepobere pomalu ani věci na jeden chlastací víkend, viz foto:D a motor na druhou stranu v rámci možností celkem pružnej je, na dvojku, trojku, teda aspoň v zimě, dyž na tom mám 13" plecháče:)

Obrázek
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Představte své Pandy

Příspěvek od HoviXXX »

To víš,nesmíš tolik chlastat!!! :lol: :lol: :lol:
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Panda“