nejdu mi otvorit dvere zvonku

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
hruska221
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 led 2013, 19:08

nejdu mi otvorit dvere zvonku

Příspěvek od hruska221 »

zdravim nevedil by mi niekto poradit co robit ak mi nejdu otvorit na fiat punto klasik 2008 predne soferove dvere. je vela roboty s rozobraním dverí poprípade co tam moze byt pokazene. na co si dať pozor alebo ci tu nieje nejaký návod ako to rozobrat. Jeden som nasiel ale je na starší tip punta.
DIK
Reklama
 

Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdu mi otvorit dvere zvonku

Příspěvek od zokot »

určitě bude vypadené táhlo ze zámku. Stačí se k tomu dostat a nacvaknout zpět. Práce na 5 min.
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: nejdu mi otvorit dvere zvonku

Příspěvek od Laci77 »

Mne sa stalo zase ze som ich nemohol zavriet :lol: :lol: ,ale stacilo premazat na klucke pruzinky a bolo, koli hrze sa nevracala klucka a tym padom som nemohol zavriet, ale predchadzolo tomu rozobratie dveri,a komlet premazanie zamku a casti ktore su pri tom.Demontaz nieje zlozita..Staci odsrobovat sroby na plastoch, zbavis sa repra, potom opatrne poodcvakavas klipy aj z tapacirom dveri, je tam este tenka penova folia..Zamok drzi na troch sroboch, a klucka drzi na dvoch ale zvnutra, zamok vytiahnes po vysunuti plechovej zarazkyje,tu musis potiahnut dolu,asi uz si na to presne nepametam :D Tiahla Ktore spominal zokot su v plastovom osadeni,na ten princim ako ich tam dostat alebo vybrat ak to chces teda premazat musis prist sam ,ja som nad tym nadaval dost dlho,pritom je to uplne jednoduche..Tak vela stastia :wink:
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“