žárovky a další účelný tuning

Moderátor: peta.smolik

Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Tak se pánové a dámy pochlubte čím kdo svítíte a jinak upravujete svýho stilouše k lepšímu 8)...

Já osobně už 4 měsíce jezdím LED parkovačky od philipsu, a přes den se dá dost dobře použít místo levnýho denního svícení... A aktuálně jsem osadil H7 Osram Nightbreaker plus (nejlepší žarovka v německých testech) za philips premium a rozdíl je obrovskej :wink:... Dost mi taky pomohlo osazení drážkovanejch kotoučů dopředu hlavně při brždění z vysokejch rychlostí vymizelo vadnutí :wink:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Reklama
 

Pavel II
Fiaťák
Příspěvky: 147
Registrován: 06 led 2012, 11:51
Bydliště: okr.Praha východ

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od Pavel II »

Kom toho, že jsme nechal udělal přední a zadní nápravu :) ...
- Světla osazeno stejně tak jako kolega H7/H1 Osram Nightbreaker plus (mám je za nákupku a již dlouho). Světelný rozdíl znatelný!
- denní svícení Philips DRL 12824 (hodnocení 95%) pravda dražší.
- v loketce nouzové záchranné světlo Osram SAVER LIGHT
- chystám se dát jiné parkovačky, ale ještě jsem žadné nevybral - budu rád za tipy. Ty žluté žárovky tam pusobí fakt šíleně :roll:
Jinak klasické Stilo, víc nepotřebuji 8) Tedy půjde tam alarm s GPS/GSM samo od Jablotronu :idea:
Jo pravda zapomněl bych na hasicí přístroj, sice v kufru,ale je tam. (žádný sprej z Tesca). A teď na sezónu nové příčníky od Thule WingBar :wink:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MutiJet 110Kw rv.05
chilly
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 12 bře 2010, 08:30

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od chilly »

v parkovačkach mám 9ledkové can bus bíle a k tomu xenonové výbojky d2r 6000k
stilo 1,9jtd 2003 85/110kw
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od proch »

Přemýšlím o denním svícení, které bych zapojil na lampy s mlhovkama. Tedy do mlhovky dát nějakou solidní LED H1 a normálně ve dne jí využívat jako denní svícení. Po zapnutí světel se denní svícení automaticky odpojuje a mlhovka v případě potřeby může fungovat zase jako mlhovka. Koupil jsem relátko a teď vybírám nějaké ty LED H1. Je jich sice na trhu dost, ale skoro všechny jsou moc dlouhé, nevejdou se kvůli stínítku...Zkoušel to takto někdo zapojit? Popřípadě co použil za žárovky? Hlídá mlhovky PP?
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Tak na hasičák jsem taky úplně zapomněl, malej v kufru a sprej (z tesca není :lol: ) vozím pro rychlou nouzi v přihrádce... Příčníky i držáky na kola taky Thule, na lyže zatím nejezdím neb nemám na lyže peníze :wink: ... LEDky v parkovačkách mají označení Philips X-treme LED 4000k, policajty potkávám každou chvílí a nikdo si mě ještě nevšiml :wink: ... Je pravda že v sobě mají integrovanej odpor, ten bohužel nedokáže oblbnout canbus, takže to párkrát zapípá a pak je klid, ale svítí to tak mě to netankuje :wink: :wink: ... Jinak další speciální tuning je náhradní baterka a startovací kabely :lol: :lol: ...
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Pavel II
Fiaťák
Příspěvky: 147
Registrován: 06 led 2012, 11:51
Bydliště: okr.Praha východ

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od Pavel II »

Na ty žárovky se jdu podívat, ty mě docela zajímají :-) Přeci jenom, to nevpadá moc pěkně. Už bych to asi udělal,ale všichni víme jaký je tam přístup :twisted: Když jsem před rokem dělal denní svícení, tak v té sadě byli i záslepky pro žárovky (parkovačky). Ze začátku jsem to moc nechápal proč tam jsou (evidentně s odporama, tak aby to nehlásilo),ale pak jsem si všiml,že ty denní světla mají funkci i parkovacích světel, tzv.když nesvítíš tak jendou na plno,ale když rozsvítíš tak pohasnou. V podstatě jako mají nová auta viz.Mondeo atd.

Nicméně teď řeším repro, co čert nechtěl na levé straně ve předu mi začal reprák chrastit :-( Tak musím řešit co s tím, jesli sehnat originál, nebo tam dát nějakou náhradu. :(
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MutiJet 110Kw rv.05
Uživatelský avatar
elvis.jarous
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 11 úno 2012, 12:28
Bydliště: Nymburk

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od elvis.jarous »

Zakladateli,
jaký máš žárovky přesně v parkovačkách a co to koštuje?
Denního svícení jsem odpůrce, nelíbí se mi to. Ano, uvažoval jsem o něčem ale co by nebylo jak paskvil. Už jsem od toho upustil. Když přijedu do čech, kde kdo má ledkový přídavný denní svícení, je to až trapné. V německu jsem snad ani jedno auto nebo Stilo, neviděl s přídavným denním svícením, samozřejmě nová auta maj denní svícení již integrováno.
Další věc je ta, že já jezdil na mlhovky a policajti nejsou blbí.....nebo ten co mě stavěl nebyl.
Nestálo mě to nic, ale na mlhovky už nejezdím. Ale asi začnu, protože do mlhy nejsou nijak extra dobře použitelný, páč jsou ve združeným světlometu.
Plnohodnotné mlhovky by měly být pod nárazníkem.
Nebo ne? :mrgreen:
Fiat Stilo multiwagon 1.9 JTD 16V 103KW 6q
Ø 5,6 l
min.Ø 3,6Litrů
Škoda 100L rv.1976
ex-Škoda Octavia 1,6 SR 74KW Liftback rv.99
ex-opel corsa 1.3 i 3door rv.87
ex-Škoda 105 l rv.87
ex-škoda 120S rally-pokus o repliku
ex-2x škoda 100L modrá

FiatEcuscan+kabel
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Tak ty parkovačky jsou přesně označeny Philips X-treme Vision Led W5W 12V 4000K... Jsou hodně drahý, já přes známýho měl dobrou cenu, normálně seženeš kolem 500 jednu sadu :wink: ... ale když to porovnáš s LEDkama za 60-120 korun kus, ten rozdíl tam je neprosto enormní :wink: ... S tím denní svícením se shodneme, 1/2 lidí to má blbě umístěný, a druhý polovině to tak jakože skomírá :roll: , jezdím s tím přes den skoro furt a zatím mi žádnej policajt ani nezastavil, natož aby na mě měkdo blikal že nesvítím :wink: , a co jsem zjišťoval od kluků tak i ve zpětným to je vidět :wink: ... Nad těma mlhovkama jsem taky koketoval, koupit LEDkový H1, ale nepodařilo se mi najít takovou, která by se tam na dýlku vešla, takže kdybys něco sehnat tak napiš co je to zač :wink:
Přílohy
Rozdíl mezi mejma ledkama a modrou ledkou za 60 korun na Seatu Toledo ;-)
Rozdíl mezi mejma ledkama a modrou ledkou za 60 korun na Seatu Toledo ;-)
03122012247.jpg (86 KiB) Zobrazeno 5628 x
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Pavel II: Hele to repro bych koupil když už tak lepší, ale s tím že alespoň koupit oba předky :wink: ... A chrastí ti reprák nebo dveře??? Mě chrastěj dveře, nevíš čím by to šlo vyplnit a utěsnit?? :wink:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Pavel II
Fiaťák
Příspěvky: 147
Registrován: 06 led 2012, 11:51
Bydliště: okr.Praha východ

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od Pavel II »

PRiPaDoVaK: nové repro klidně koupím s tím tak nějak snad ani problém nemám. Nicméně by mě mrzelo rozebírat oboje dveře, když by to šlo nejraději bych rozebral a opravil jen ten jeden reprák. Nicméně nemám náhradní a ani nevím jaký tam přesně je. Samotné jako tokové v originálu to hraje dle mě velice obstojně až se mi někteří lidí diví jak. Nevím jestli to je nějakou výbavou, že by ta "hudba" byla lepší,ale fakt špatně to nehraje. Mám orig.rádio s MP3.
Další věc je, když bych kupoval nové tak jaké? :shock:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MutiJet 110Kw rv.05
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od proch »

Tady ten typ LED H1 by se měl do mlhovek vejít, zkusím je objednat a zapojit tak, aby lampa byla využitená jak do mlhy, tak na denní svícení. Myslím, že když budou svítit jen mlhovky běz parkovaček a zadních světel, že policajt bude v pohodě...Taky se mě nelíbí ty dodělávky denního svícení...

http://www.stualarm.cz/produkt/95c-h1-3 ... am-10-30v/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Pavel II: s tím souhlasím, originální muzika hraje víc než obstojně, otec má dvojkovou oktávku s premium soundem a fiat pořád hraje líp :wink: ... No myslel jsem to tak že jde o vyvážení těch repráků, aby ti tvoje dveře nehrály nějaký tóny a zprava ti do toho nelítaly úplně jiný :wink: ... jinak ty výrobce, já myslím že JVC, Mac Audio, Magnat, Pioneer bude asi ten lepší průměr co můžeš koupit... bohužel s tímhle ti neporadím, jelikož mi muzika v autě stačí ta co tam je tak se o tohle odvětví nezajímám :wink:

Ještě mě napadlo že pokud chceš dělat jenom tvoje dveře, zkus objet třeba nějaký vrakoviště jestli tam něco nebudou mít :wink:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Když už tu byla zmíněna výměna žárovek... Jakej způsob používáte vy??? Já levý světlo dělám tak že vyndám baterku i s držákem a na pravým světle si dám stranou nádržku odstřikovačů a je krásnej přístup na celý světlo :wink:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Pavel II
Fiaťák
Příspěvky: 147
Registrován: 06 led 2012, 11:51
Bydliště: okr.Praha východ

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od Pavel II »

PRiPaDoVaK: stačí mi to co tam je, nicméně si nejsem jistej, že když zajedu na vrakoviště, že mi dají stejný. Respektive takto, bojím se že bylo více verzí, já to rozdělám a zjistím, že tam je jiný typ (třeba slabší) a budu nakrklej : :o
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MutiJet 110Kw rv.05
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: žárovky a další účelný tuning

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Pavel II: no pokud vím tak stila měly muziku všechny stejnou, pokud nemáš příplatkovou a v kufru integrovanej subwoofer do boku :wink: , ale to si nejsem jistej jestli se dávalo i do kombiku, u žádnýho jsem to ještě neviděl :wink:
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Odpovědět

Zpět na „Stilo“