kola a délka šroubů

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
c.zdenda
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 27 led 2013, 12:55

kola a délka šroubů

Příspěvek od c.zdenda »

Zdravím chci se zeptat 1:jak dlouhý může jít závit šroubů do bubnu aniž by se poškodili? to samý vpředu do
kotoučů, rspektive jaká je standart délka zavitu co je v bubnu,kotouči to vše u PuntaII
2: nevíte jak se měří délka zavitu u šroubů s kuželem slyšel sem že se nějak měří do toho
i ten kužel co je na tom pravdy dík za odpoveď
3: jak by jste dali dlouhý šrouby do alu sou to nějaký borbety stačila by délka 28mm
dík za rady nechci obědnávat šrouby zbytečně
Fiat Punto Mk2 1.2 16v rv. 2000
Volvo V70 D5 rv. 2006
Seat toledo TDI rv. 98
Reklama
 

CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: kola a délka šroubů

Příspěvek od CrazyApe »

Do alu asi stejne budes muset jine srouby nez do plechů.... plecháče maji jakoby kónus a litaky maji kužel (alespon u mě).... delku mam tuśim 25mm. Šrouby by mely byt alespon 10-12mm zasroubovane vevnirt v bubnu aby byly chycene na celý zavit v tom otvoru, meril jsem to šuplerou... zalezi taky jeslti mas zavit hned od zacatku, nebo tam mas jeste kousek bez zavitu jak to ma treba znamý na neorig. bubnech. Srouby sou to M12x1.25.
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
c.zdenda
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 27 led 2013, 12:55

Re: kola a délka šroubů

Příspěvek od c.zdenda »

jo vím že musím mít šrouby s kuželem origo na plech bych ani neutáhl šlo mi hlavně o tu délku závitu v bubnu někde sem tu četl žre někdo dal dlouhý šrouby a zkurvily se mu bubny tak abych nedopad stejně :mrgreen: šrouby taky vím že 12x1,25 šlo mi jen o tu délku, ale jinak dík
Fiat Punto Mk2 1.2 16v rv. 2000
Volvo V70 D5 rv. 2006
Seat toledo TDI rv. 98
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“