Moje PUNTO 1 - ukažte to svoje :-) ZeLo

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZeLo
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 28 kvě 2010, 10:32
Bydliště: Ružomberok - SVK

Moje PUNTO 1 - ukažte to svoje :-) ZeLo

Příspěvek od ZeLo »

Zdárec ludia.

Tak už je to dáky ten piatok čo som na fóre a kopec vašich rád som už zužitkoval tak je na čase sa trošku ukázať.

Punto vlastním už 3 roky. Kým sa dostalo ku mne tak precestovalo kus sveta nakolko po výrobe v taliansku putovalo do francúzka od kial ho kúpil jeden známy pre syna do košíc. Ten sa po čase rozhodol pre zmenu tak som puntíka nadobudol ja.

Je to model 55s r.v.1996. Žiadny trhač asfaltu to sice nieje ale ako také presúvadlo z bodu A do bodu G (teda B :D ) to bohate stačí.

Čo sa prác na nom týka už som čo to pomenil a porobil. Asi ako prvé prišli na rad biele blinkre hlavné a bočné lebo s tymi oranžovými som to nemohol vystáť :) , dalej to boli nové žiarovky do hlavných svetiel OSRAM NIGHT BREAKER (rodiel teda badatelný) ako aj parkovačky OSRAM COOL BLUE 4000k ,bezramienkové stierače, okenné deflektory, prístrojovka s otáčkomerom, kožený potah volantu, elektrické okná, tapacíry z GT a akúrat dnes pribudli stropné hodiny.

Touto cestou chcem poďakovať všetkým na tomto fóre lebo na väčšinu tých el.prác by som si bez tohto fóra ani netrúfol :)

Čo sa budúcich prác týka tak na pláne su určite disky (tie hadam budú už budúci týždeň), lakované nárazníky, fólie, centál ...(ktovie čo ma ešte za pochodu napadne :D )

Určite sa s dalšími novinkami podelím.

P.S.: Ludia aký je váš názor na prednú vzperu?Mám ju doma len neviem či to má význam montovať alebo je to len skor ako módny doplnok? :D
Přílohy
Punto viacmenej takto vypadá dnes.jpg
Punto viacmenej takto vypadá dnes.jpg (134.23 KiB) Zobrazeno 1479 x
Punto krátko po kúpe.jpg
Punto krátko po kúpe.jpg (207.6 KiB) Zobrazeno 1479 x
Fiat Punto MK1, 55s rv. 1996
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZeLo
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 28 kvě 2010, 10:32
Bydliště: Ružomberok - SVK

Re: Moje PUNTO 1 - ukažte to svoje :-) ZeLo

Příspěvek od ZeLo »

Ako som už spomínal dnes pribudli stropné hodiny...
Přílohy
hodiny.jpg
hodiny.jpg (117.28 KiB) Zobrazeno 1477 x
Fiat Punto MK1, 55s rv. 1996
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“