HELP : Zasekava sa siber pri otvarani

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

HELP : Zasekava sa siber pri otvarani

Příspěvek od PuntoRacer »

Zdravim...uz som si myslel ze sa nepokazi nic aspon chvilu a cuduj sa..punto (ne)sklamalo..nikdy by ma nenapadlo ze taka vec, ako je siber sa moze tiez pokazit(?)
moj problem trva uz asi tyzden,cestou domov z Caratu som chcel otvorit siber,uz pri vyklopeni sa to miestami zaseklo a odsunut neslo uz vobec..je pravda, ze tazsie sa odsuvalo uz dlhsie, ale az vtedy sa mi stalo,ze to neslo uz vobec..pravidlo ,,ked to nejde silou, pojde to vacsou silou,, tu nepomohlo a urval som packu :D..dnes dorazila druha a tu uz by som nerad urvat, dnes po velkej namahe sa mi ho podarilo odsunut aspon trocha a viac ani boovi, ked ho posuniem spat a zas ho chcem odsunut, stale ostane visiet na jednom mieste...siber je mechanicky, origo od vyroby...stretol sa s tym niekto, pripadne, vie niekto ako sa dostat k niecomu, z coho budem vediet viac vydedukovat?
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: HELP : Zasekava sa siber pri otvarani

Příspěvek od Matto »

hmm, mechanicky neviem celkom na akom princípe funguje, ale asi ti nezostava nič iné, ako zhodiť stropnicu a pozrieť sa na ten mechanizmus zblízka, tipujem, že to bude len nejaká prkotina, niečo povyskočené, alebo uvolnené ... tá stropnica ide dolu celkom ľahko, netreba sa toho báť, robota tak na 2 hod. :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: HELP : Zasekava sa siber pri otvarani

Příspěvek od PuntoRacer »

no pozeram ze mi asi fakt nic ine neostava...tej stropnice sa ani tak nebojim skor toho okna...kto ho kedy posklada ked ho ja rozoberem:D...ale asi sa budem musiet do toho pustit...packy na otvaranie sa blbo zhanaju :D
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: HELP : Zasekava sa siber pri otvarani

Příspěvek od PuntoRacer »

no..takze...siber prestriekany WDckom tak, ze najblizsich desat rokov tam neostane ziadne suche miesto :D...je to podstatne ale ze fakt o dost lepsie, citelny rozdiel...lenze nieje to dokonale...prvykrat ked ho otvorim tak v jednom mieste to ide tazsie ho odsunut ale ked prejdem viackrat ide to super...lenze ked ho zasa uplne zatvorim a potom zas otvorim, zas to v jednom mieste ide tazsie...je to asi v mieste cca ked je takych 7cm posunuty uz dozadu...ale robi to fakt len prvykrat ked je siber uplne zatvoreny a ho otvorim...chystam sa v piatok to zhodit tak som zvedavy..uvidim co na mna vykukne spod stropnice...
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“