Rozvody Punto 1,7TD

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Petr43
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 srp 2013, 13:54

Rozvody Punto 1,7TD

Příspěvek od Petr43 »

Čus chlapáci mám prosbu dělám rozvody na Puntu 1,7TD a jsem v koncích nemá někdo schéma jak mají být nastavený risky? udělal sem to podle risek co tam jsou z výroby a nejde to udělám tři otáčky klikovkou a seknu se nevím co dál zkoušel sem i podle převodovky a nic :-( dík moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: Rozvody Punto 1,7TD

Příspěvek od peter963 »

Nazdar kamo,ja som menil rozvod remen a vsetko je ok. Pises ze vsetky rysky ti pasovaly,asi ti muselo niekde to po volit. Musi ti pasovat znacka remenici na krite pred odmontovanim,pod nim je ozubene kolecko ktore tiez ma svoje miesto aje oznacene a tak isto ti musi zaroven pasovat riska v otvore na vackovkeaj vstrek cerpadlo ma risku. Skus to dat esteraz na to miesto jak si to mal pred demontazou,ak ti bude vsetkopasovat tak davaj remen opatrne vo smere hod ruciciek musi bit napnuty medzi vackou a vstrek cerpadlom a cerpadlom aklukou.Potom snapinacou klatkou to naspanujes.Ja somsi pred vymenou remena oznacil rozvody sam pre istotu.Dufam ze sa ztoho nejako vysomaris.Drzim palce.
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Re: Rozvody Punto 1,7TD

Příspěvek od intel_sk »

Petr43 píše:Čus chlapáci mám prosbu dělám rozvody na Puntu 1,7TD a jsem v koncích nemá někdo schéma jak mají být nastavený risky? udělal sem to podle risek co tam jsou z výroby a nejde to udělám tři otáčky klikovkou a seknu se nevím co dál zkoušel sem i podle převodovky a nic :-( dík moc
Ahoj...ja som to videl aj na youtube myslim nastavenia rozvodov

Odoslané z HUAWEI G510-0200 cez Tapatalk 2
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“