Unik g12

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Unik g12

Příspěvek od brigitte »

Čaute, všimla som si, že mi uniká chladiaca g12. Úplne nová tam bola naliata začiatkom novembra. Nechýba z toho veľa, ale únik tam je (presne som to nemerala). Neviete čo by to molo byť? Ani nie pred rokom boli menené rozvody, tesnenia pod hlavou, vodná pumpa, hlava bola brúsená. Bol aj prasknutý radiátor a na jar/v lete som kúrenie ani nezapínala a kvapalina nemizla. Teraz bol menený začiatkom nov. radiátor. Celý chladiaci systém poriadne prepláchnutý, mechanik sledoval či niečo niekde nie je netesné, ale nič si nevšimol. Smrad z chladiacej necítim, akurát mám mastné okná a raz za čas ich musím poraidne odmastiť lebo hlavne v noci je z toho blbo vidieť. Horšie to bolo tesne po výmene radiátora, teraz sa mastia už oveľa menej, už je to v pohode celkom. (keď min roku radiátor praskol vtedy išiel z kúrenia smrad a g12 mi vystrekovala až cez tie výduchy pod čelným sklom, tak si myslím či sa to nemastilo hlavne z toho že sa to tam potrebovalo všeto poriadne osušiť.)A celkovo nevidím nikde aby niekde v interiéri mi niečo rpesakovalo, neviem čo to môže byť, ale tá voda mám ozaj pocit že sa stráca keď ide kúrenie. Máte niekto nejaký tip?
punto mk1 1.2 44kw
Reklama
 

brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: Unik g12

Příspěvek od brigitte »

áno a ešte aj odvzdnušnil to poriadne. Motor sa neprehrieva počas jazdy, teplota je ok.
punto mk1 1.2 44kw
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“