fiat cinquecento prosím o radu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
maarek
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 01 říj 2006, 12:45

fiat cinquecento prosím o radu

Příspěvek od maarek »

Zdar chtěl jsem se zeptat jak se dá vyměnit páčky na blinkr a světla když vyhodím levou stranu tak mi to občas přeruší mám činkvečento a ještě jsem se chtěl zeptat jestli někdo neví jistě když žere olej cinque jestli to nemůže být vadnýma zdvihátkama protože mě ten motor klepe a docela hodně děkuji moc
Reklama
 

Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: fiat cinquecento prosím o radu

Příspěvek od Matesxxx »

maarek píše:Zdar chtěl jsem se zeptat jak se dá vyměnit páčky na blinkr a světla když vyhodím levou stranu tak mi to občas přeruší mám činkvečento a ještě jsem se chtěl zeptat jestli někdo neví jistě když žere olej cinque jestli to nemůže být vadnýma zdvihátkama protože mě ten motor klepe a docela hodně děkuji moc
No tak ty páčky.- sundáš ten plast kolem pod volantem a pak už uvidíš šroubky kterýma je přichycena páčka, tak je povol odpoj kabely a máš páčku dole.... a k tomu oleji. Může ti utíkat pod vanou, pod hlavou, kolem gufera na vačce no a ty ventily taky něco propustí pokud je máš špatně seštolované. Nech si je někde seřídit a uvidíš co se změní, určitě by to snad mělo přestat klepat.
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“