Montaz DO do Pandy 1.1

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
lubolubo
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2015, 00:36

Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od lubolubo »

Zdravim,
viem ze temy s domontovanim DO tu uz su ale v niktorej nemal nikto moj problem: Bol som dat v autoelektroservise domontovat DO do Pandy 1.1. V servise mi potvrdili ze v tom nie je problem a maju s tym skusenost. Bohuzial, ked to otvorili, mi volali ze centralne zamykanie je riesene spinacmi a nie motorcekom a ze zamok sa otvara lankom (nie tym pevnym drotom - tiahlom). Poslali ma teda do autorizovaneho Fiat servisu, aby som si zohnal mechanizmus zamku do dveri vodica s motorcekom (a asi aj tiahlom?). Tam mi vsak povedali ze oni mi k tomuto modelu ine riesenie ako je original nevedia dat.
Prosim neviete poradit aky motorcek/mecahnizmus zamku mam zhanat a idealne aj kde by som ho zohnal?

Dakujem!
Reklama
 

radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od radek.s »

Motorek se montuje přímo na zámek, potřebuješ tedy namontovat na zámek u řidiče 1 motorek jako je v této sadě: http://levnealarmy-cz.takeit.cz/produkt ... o-11158570" onclick="window.open(this.href);return false;
Řešení: 1.) hledat na netu a koupit 1 motorek nebo celý zámek s motorkem, 2.) Servis Fiat, objednat zámek s motorkem na stranu řidiče pro Pandu, která už má z výroby DO.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od panaman1 »

nieje mi uplne jasny tvoj problem. potrebujes domontovat iba DO alebo potrrbujes komplet Centralne zamykanie. ked odomknes klucom otvoris vsetky dvere? pokial ano, tak potrebujes len DO a tam sa ti staci napojot na ovladanie a nic ine nepotrebujes, a ak tam je CZ tak to v servise odfusovali, pokial tam chcu davat motorcek.
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od radek.s »

panaman1 píše:nieje mi uplne jasny tvoj problem. potrebujes domontovat iba DO alebo potrrbujes komplet Centralne zamykanie. ked odomknes klucom otvoris vsetky dvere? pokial ano, tak potrebujes len DO a tam sa ti staci napojot na ovladanie a nic ine nepotrebujes, a ak tam je CZ tak to v servise odfusovali, pokial tam chcu davat motorcek.
Jenomže problém je v tom, že Panda s centrálem bez dálky nemá motorek u zámku ve dveřích řidiče, ty se totiž otvírají mechanicky klíčem a motorky jsou jen v ostatních dveřích.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
lubolubo
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2015, 00:36

Re: Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od lubolubo »

Presne tak a ja potrebujem do dveri vodica zamok s motorcekom. Takze hladam ale neviem zohnat :-/
Problem je ze sa nemam o co opriet - neviem co konkretne mam hladat a nechcem kupit nieco, co mi potom v servise povedia ze tam nepasuje...
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od radek.s »

Myslím, že potřebuješ přesně toto: http://bazar.automedik.cz/AMD2131659984/fiat/panda" onclick="window.open(this.href);return false;
Koukni taky sem, jedno téma o DO už tady je: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=4&t=14468
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od radek.s »

Objednací číslo Fiat je 46803511
http://bazar.automedik.cz/AMD5897045094/fiat/panda" onclick="window.open(this.href);return false;
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Montaz DO do Pandy 1.1

Příspěvek od panaman1 »

pozeral som ako sa to riesi na inych autach, hkavne japonci to mavaju ako panda. a bud kupis ten motorcek ako mas v tych odkazoch, alebo som videl na par autach aj dodany obycajny univerzalny motorcek CZ a iba "odizolivany" bovden a pripojene k tomu lanku. nebolo to super ale fungovalo to roky.... a taky motorcke stoji cca do 5 E.
Odpovědět

Zpět na „Panda“