ikona klimatizacie

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
dmbiker
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 30 črc 2013, 08:02

ikona klimatizacie

Příspěvek od dmbiker »

Ahojte,

pokusal som sa hladat v Bravo 2 fore prispevky ohladom klimatizacie, ale nenasiel som nic co by ma spravilo mudrejsim.

Mam automaticky klimu. Ked zapnem klimu, ci uz priamo gombikom, alebo stlacim gombik "Auto", tak sa mi vzdy doteraz rozvietila na displeji snehova vlocka, ikonka klimatizacie. Od vcera to vsak nejde. Svetielko na gombiku klimatizacie svieti, ale ikona na displeji nie. Tazko mi je odhadnut, ci klima funguje, ked su vonku 3 stupne. Predpokladam, ze mam problem a klima nejde. Ked sa mi zacali rosit okna, tak stacilo pustil "auto" alebo zapnut klimu a rosenie bolo prec. Teraz rosenie neodchadzalo... Preto si myslim, ze mam problem.

Stalo sa uz nieco podobne niekomu?

Michal
Reklama
 

amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: ikona klimatizacie

Příspěvek od amiga »

dmbiker píše:Ahojte,

pokusal som sa hladat v Bravo 2 fore prispevky ohladom klimatizacie, ale nenasiel som nic co by ma spravilo mudrejsim.

Mam automaticky klimu. Ked zapnem klimu, ci uz priamo gombikom, alebo stlacim gombik "Auto", tak sa mi vzdy doteraz rozvietila na displeji snehova vlocka, ikonka klimatizacie. Od vcera to vsak nejde. Svetielko na gombiku klimatizacie svieti, ale ikona na displeji nie. Tazko mi je odhadnut, ci klima funguje, ked su vonku 3 stupne. Predpokladam, ze mam problem a klima nejde. Ked sa mi zacali rosit okna, tak stacilo pustil "auto" alebo zapnut klimu a rosenie bolo prec. Teraz rosenie neodchadzalo... Preto si myslim, ze mam problem.

Stalo sa uz nieco podobne niekomu?

Michal
odkial si?treba dat na diagnostiku..
fiat croma 1.9jtdm 88kw
dmbiker
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 30 črc 2013, 08:02

Re: ikona klimatizacie

Příspěvek od dmbiker »

z Martina.
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: ikona klimatizacie

Příspěvek od amiga »

dmbiker píše:z Martina.
no ja som z okolia PP.. inak klima sa ti nespusti aj ked je nizky tlak
fiat croma 1.9jtdm 88kw
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: ikona klimatizacie

Příspěvek od Darth.W »

1, Kompresor klimatizácie funguje len so zapnutým
motorom a pri vonkajšej teplote
vyššej ako 4°C.

2,niekde som videl video na reset ... https://www.youtube.com/watch?v=RIBrwbUODrM" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) Darth.W dne 04 dub 2015, 11:58, celkem upraveno 1 x.
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: ikona klimatizacie

Příspěvek od amiga »

no samodiag sa robi tak ze sa zapne kluc a hned sa stlacia obidva kruhove gombiky na klime a pocka sa kym sa odrata do nuly..potom sa pusti a ono to robi test a na konci vypise chybu..ale nemusi ziadnu a je chybna..to z vlastnej skusenosti pisem
fiat croma 1.9jtdm 88kw
dmbiker
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 30 črc 2013, 08:02

Re: ikona klimatizacie

Příspěvek od dmbiker »

Dikes za tipy. Vyskusam ten restart. 20teho idem tak ci tak do servisu dat to na letne a par inych veci, medzi inym aj servis klimy z jarnej "akcie". Ale pre istotu im zavolam v utorok, ze co sa mi stalo, nech ak je podla nich treba prist co najskor, nech to maju v zaznamoch, kedze som kupoval Bravo, ked nan davali 5 rokov zaruku.
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“