Zápis pneu do TP

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
brun0
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 14 zář 2015, 12:35

Zápis pneu do TP

Příspěvek od brun0 »

Zdravím má niekto kontakt (telefonický) na oficiálneho distribútora FIAT pre Slovensko. Ide o jednu cestu ako zapísať rozmer pneu do TP, ak viete o jednoduchšom sposobe dajte vedieť. Dík.
Reklama
 

amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Zápis pneu do TP

Příspěvek od amiga »

no ja som to riesil na marei a nepodarilo sa to. ze to musi vydat fiat nejaky papier ci to moze tam byt a chceli za to cca 50eur,tak som sa na to vykaslal.ake tam chces dat??
fiat croma 1.9jtdm 88kw
brun0
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 14 zář 2015, 12:35

Re: Zápis pneu do TP

Příspěvek od brun0 »

jj s tým počítam 50-60€...Problém je, že ich tam už mám a nie sú v TP...Mám tam 225/45 R17. Tento rozmer je maximálny povolený rozmer, ktorý je uvádzaný aj v originálnej užívateľskej príručke, s ktorou som prišiel do FIAT-u nech mi to povrdia a povedali, že na to oni oprávnenie nemajú.... Na obvodnom úrade mi típek povedal, že nech počkám kým mi vydajú malý technický ( akurát som išiel na prepis) a tam to napísané nie je. Tak som sa ho spýtal, kde majú čítačku malých TP a povedal: "ževraj už v Bratislave 1 je,..." :lol: , ale chcem si to aj tak dať doporiadku...
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Zápis pneu do TP

Příspěvek od Banshee »

Tento rozmer je maximálny povolený rozmer, ktorý je uvádzaný aj v originálnej užívateľskej príručke
S tymto si dovolim nesluhlasit kedze max rozmer na Bravo je 225/40/R18. Aj ho mam osobne zapisany v TP. Auto je Slovenske,neviem ako pri dovezenkach ale nemal by tam byt rozdiel.
Jedine,co je uvedene v prirucke,ze je zakazane dodatocne dovybavovat voz R18, ked tam od novoty neboli.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Zápis pneu do TP

Příspěvek od rogi »

Banshee-možno na tvojom to tak je, ale dotyční by mal napísať aj aký ma obsah motora. V mojom techničaku je maximalný rozmer225/45 R17 91V. Inak je pravdou ak nie je od vyroby montovaní rozmer pneu R18 nie je dovolené to tam montovat z dvovodu ineho riadenia, pre slovakov je to aj tak uplne jedno namontuju to maximalne čo tam vojde :lol: Potom sa čudujú že sa im tam stale niečo k...ý :wink:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Zápis pneu do TP

Příspěvek od amiga »

ja ma na 1.6jtd max 215/45R17 a 225/45R17 dovoz
fiat croma 1.9jtdm 88kw
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“