Volnoběh kolísavý výkon, za jízdy se dusí

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Jendis
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 dub 2016, 07:34

Volnoběh kolísavý výkon, za jízdy se dusí

Příspěvek od Jendis »

Dobrý den, jsem tu nový a přicházím s problémem.
Před pár dny mi auto začalo na volnoběh mít nestálé otáčky. místo stálého točení to dělá ''vrmm'' ''vrmm'' ''vrmm'' a z výfuku jde takový menší výbuch jakoby.. Dojel jsem domů a bohužel jsem nezkoušel nějakou opravu. Dneska jsem jel do práce, nastartoval jsem a když jsem přidal plyn tak to má normální zvuk, v pohodě jsem dojel k bankomatu kde jsem si vybral peníze a zkusil jsem nastartovat. Auto napoprvé nenaskočilo, takže podezřívám autobaterii, ale při jízdě autobaterie by neměla mít vliv a dodávat proud by měl altík ne? Protože po opětovném nastartování auto při jízdě ztrácelo výkon a myslel jsem že ten kilometr nedojedu.
Takže se ptám, jestli nemáte někdo podobný problém. Mám Fiat seicento 0.9 a pokud někdo zná lépe autobaterie jak pracují s altíkem bylo by dobré to jsem napsat.
Děkuji předem
Jendis
Reklama
 

Jendis
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 dub 2016, 07:34

Re: Volnoběh kolísavý výkon, za jízdy se dusí

Příspěvek od Jendis »

Doplnění informací: Sešteloval jsem volnoběh na více plynu, bručící zvuk už není, protože to šlape o trochu víc otáček, prostříkal jsem kabely rozvodové ke svíčce a zdálo se to být v pohodě.
Ale při jízdě a při silnějším sešlápnutí pedálu auto začne cukat, jako kdyby měl něčeho málo, typuju to na benzín protože filtr mám novej vzduchovej, hadičky jsou v pohodě od vzduchu. Tak bych se chtěl zeptat, jestli měl někdo podobný problém. Dneska ještě pročistím trysku s palivem nebo jak se to říká v tom směšovači, možná to bude ucpané.
Odpovědět

Zpět na „Seicento“