TUNING - Zákony & problémy, jak jste na tom Vy?

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

TUNING - Zákony & problémy, jak jste na tom Vy?

Příspěvek od Dohy »

Dnes sem jako vzdy ve 23:19 jel domu od kamarada... a posledni dobou kazdy druhy auto jsou poldove.. hajzlove.. a co se mi nestane.. jedu si domu v kliiidku muzika.. prijel sem na svetelnou krizovatku spadla mi zelena... a nez sem se stihl rozjet.. sireny.. svetla.. poldove na prdeli, zastavil jsem.. prisel.. kontrola... vzal si doklady(MLADAS) sel do auta, prisel ten druhy (Starsi) a misto pozdravu nebo cokoliv.. nastartujte auto! NATOCIL... poslouchal .. prislapnete plyn,prislap.. (2500otacek cca ) dobry vypnete to a vystup te si.. :roll: sem vylezl .. a ptal se me mate technickou emise... no jasny.. a mate katalyzator ?.. co to je :wink: asi jo , mate jo ? tak to mate za 1000,- ZA ruseni nocniho klidu .. DEBILOVE! ale TO ZE NEMAM OSVETLENOU SPZ TO JE NEZAJIMALO ... pod auto si nelehl aby se podival jestli to tam vse je katalyzator a tak.. jsou to svine ! homologaci nemam .. nejak se to tu u nas na severu rozmohlo a jdou po "tunerech" koukali na nalepky klubu .. atd atd.. :roll: :( nenavidim je a rekli mi .. jestli to nepredelam jako ze ne! tak priste 5000,- a 2 body NEKOMPROMISNE ! sem odchazel do auta a ten druhy mi vraci ty doklady tak sem si rejpl .. JA SEM SE DO ZADNY SOUTEZE O BODY NEHLASIL ! fakt me nasrali
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no to jsou kriplove - to snad neni mozny.
asi nemeli za celou noc zadne ryto tak si vydelali na tobe. me poser fakt. nereknu kdybys jel jak prase nebo nejak porusoval predpisy, ale za takovou krawinu (ikdyz nejsi prvni pripad co slysim) a jeste to svadi na ruseni nocniho klidu kdyz kamion udela urcite vic kravalu nez tvuj vyfuk.... ser na to Dohy. vim ze pokuta nasere ale netrap se.
me zatim nechytli a to jsem jela uz v kolone za nema i pred nema ale vzdycky jsem cekala kdyz se rozblikaj majaky a nekde me stopnou. 8)
ale jak se rika - kdyz narazis na hnupa tak ti nepomuze ani svecena :?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Tohle je přesně to proč nechci upravovat nějak hodně,vejfuk,nárazníky,folie atd atd.Jezdím denně,takže radši jenom lehký úpravy.Pak narazíš na vola a budeš chodit pěšky.A to se vyplatí :x :x :x
Sob
Znalec
Příspěvky: 603
Registrován: 30 črc 2006, 14:27
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sob »

To je fakt husty.Katalyzator taky nemam ,ale mam tam banku(vykuchanej katalyzator,takze kdyby si pod to lehnul,tak mu spadne celist.V nizkejch otackach nic a ve vyšších to ma celkem peknej zvuk.Taky se MEL u zadnich oken neony a radši jsem je prestehoval pod palubku.Souhlasim s KATY,kdyz narazis na hajzla tak si najde to co potrebujes a kdyz se hadas jeste te skasne.Proste a jednoduse NEROZIMIM TOMU A DELAM DO VCEL... :lol:
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

NEMATE NEKDO NEJAKY MOZNOSTI S ATESTY ?... shanim jen ty stitky.. trino rikal ze se daji nejak udelat.. ale ja sam to nesvedu ... mam tu sileny problemy.. chci je predelat prave jak rikate... jdou tu po vsem... a tak se ptam.. ze bych udelal atesty staci ze tam neco je a to jim staci :)
Tombady
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 29 led 2006, 10:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Tombady »

Kdyř narazíte na blbce nedá se nic dělat..., ale základ je nedělat machra...O tom sem se už mockrát přesvědčil,já s mým autem jsem dostal za sezonu jen 500 za pásy...a to je s mým autem myslím úspěch.A to mě berou co týden aspon pětkrát..... Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

2tom: tak to je sakra uspech.
me nastesti nebrali ani jednou 8)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
kiwwi
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2006, 13:17
Bydliště: Unhošť

Příspěvek od kiwwi »

Policajti jsou taky jenom lidi(aspoň doufám).Souhlasím s Tombadym ohledně machrování.Pořád v punťasovi vozím nějakou kosmetiku(jsem káďa :) )Takže dáreček pro manželku nebo přítelkyni to jistí 8) .Samozřejmě jsou švestky u kterých to nejde buď mlaďasové nebo starý gumy,nevím kdo je horší... :evil: U nich doporučuji pokoru.
Jestli si můžu dovolit příběh ze života:Asi před dvěma lety(to jsem ješťe proháňel fávo)Mě zastavili(mlaďasové),byla sobota v noci,dali mi dejchnout a samozřejmě klasická kontrola.Vše bylo v pořádku.Vyloženě něco chtěli najít-řekli si o lékarničku a to jsem málem něco pustil,protože lékarnička byla starší než já(byl to takový ten polštářek z nějáký SHADE r.v.1983! :roll: )Policajt na to čumí a nevěří,zavolal kolegu,ten tomu nevěřil a začal se uchechtávat,začal jsem vtipkovat a ukazál jsem na taxíka,který projel tak 80 kolem a začal "nadávat" proč nestaví tyhle zloďeje,který jezdí jak prasata..."Přece si tam nestoupnu aby mě srazil"byla odpověď(to už jsem věděl,že je to v poho).Pak následovalo klasický "Tak co s Tím uděláme"? Navrhnul jsem,že mu udělám cool 8) střih,jenže on si sundal poklop a byl na 3mm.Pohotově jsem mu nabídl,že mu tam nabarvím a vystřihnu majáčky aby si mohl houkat i mimo káru.Nakonec jsem s nima strávil asi hodinu a skvěle jsme pokecali :P .Jinak samozřejmě negativních zážitků s cajtama je většina :?
Ale na tohle fakt rád vzpomínám.Jinak se řídím radou mojí mámy a mám "známýho"doktora,právníka a policajta.Bez toho to prosťe nejde :idea:
Trino
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2006, 16:29
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

flojdi

Příspěvek od Trino »

Tak ja vam reknu jen jedno!! jsem ve znameni byk takze kdyz mi nekdo mele sracky tak rozhodne stojim za svym a pokazde jsem vyvazl bez pokuty!! body mam taky vsechny a pomalu nejezdim stavi me taky skoro porad a sleduju situaci kdyz je to nejakej pohodar tak snim prohazim par slov a dopadne to ok a kdyz je to nejakej debil kterej si mysli ze me sedre s kuze tak zapnu diktafon na tel a cekam co se bude dit. vetsinou to konci vetou " pane ridici jste clovek kterej nepatri na silnici a ja vas o ty body pripravim hodne rychle" kdyz to placne tak mu prozradim ze mam diktafon a mam vyhrano!! kdyz ne a vim ze jsem nic neudelal tak jdu pres spravni a tam podle meho krasneho vyjadreni mi neprijde nic domu proste to hodi ze stolu! kdyz udelam chybu a muzu zato treba jizda s telefonu u ucha nebo jizda na cervenou nebo rychlost! tak se proste omluvim udelam ze sebe debila a nabidnu mu ze mam u sebe 300 a ze mu je dam na obed bude se chytne nebo ne! kdyz ne tak ne ale tenhle rok jsem zaplatil pouze 300 a 100 kc za spatne parkovani v praze na zebre v prostred krizovatky! jinak Dohy tohle mi rici ten debil tak mu reknu at se koukne na jejich auto a rekne mi do kdy maji emise a technickou a jestli maji povinou vybavu a kdyz by me ani nepozdravil tak bych mu rekl ze existuji nejaka pravidla a bez nich snim nebudu ani diskutovat!! jeste k tomu ze ti rekl at si vystoupis bych ani nevylez a rekl bych mu ze nejsem povinen vystupovat z vozidla a jestli chce se podivat na povinou vybavu ze mu mile rad otevre kufr z auta! kdyz by neco namital tak bych mu rekl ze nejsem jeho zamestnanec a ze on je za to placenej narozdil odemne!!! :D
Radus
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 17 úno 2006, 11:10
Bydliště: JM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus »

Nemám slov Dohy, to nasere, ja zatim platil jen jednou 100, za svetla a to chteli nachytat na dalsim, byla to ironie, vyjel jsem ze servisu nakonec zimy, ujel 300 m a nevsiml, si svetel a pokuda, nastesti jsem tu zenskou ukecal, nebyt tam ten debil kolega , tak je to jen na domluvu, pokuta za svetla tomu, ktery svitil i v lete i kdyz to v te dobe nebyla povinnost :D Proto si radeji dam na auto jen vse s papirem, u nas po tom jdou jak ryba po flusu
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ahoj vsem .. chci vam oznamit.. ze jsem vcera dostal 2500 nekompromisne za vzhled auta a za dalnicni znamku z TEPLIC do Usti v teplicich je dodatkova cedule dalnice BEZ polatku ale uhla po 10km byla dalnice.. nemel jsem kam uhnout tak jsem to schytal za ceduly cca 50 uz to vybirali.. ukecal jsem ho z 5ti na 2500,- vcera vecer Jsem jel za kamaradem Do mesta (Klasterec) a potkal jsem fabii ... ten co mel hemzy na muj vyfuk s nocnim klidem .. hned jeli za mnou byl jsem pohotovy a zaparkoval u kamarada na jeho parkovisti pred panelakem.. projeli a cuceli .. aby to nebylo napadny zajely za roh a tam cekali BYLO 17:00 !nez jsem stihl vystoupit a zamknout auto DO priritila se tam felice a projela kolem 3x a to aby to nebylo malo oni s fabii byli za rohem a fakt tam cekali felicie tam projela 3x a objevila se tam i CHomutovska dopravka v Transporteru ... je to lidi sileny staly jsme se tu obětí.. sháním nějaký obyčejny oprejskany auto do 15-20tis co stejny jako ostatni popelnice.. a punto uz nebude hezky a k temer beznemu provozu ale (jen na velmi hezke casy a srazy) kdyby me sebrali včera měl bych to hodne drahy jeste jsem nezaplatil tech 2500 :( a vadí jim vše je to šílený :cry: :cry: :cry: :cry: s kamaradem jsme tam cekali do 18:15 kdy bylo vidět že fabie odjela a končila jim služba .. měli jsme to fakt jen tak tak :(
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

uvidim zatim premyslim o dalsim vozu ... ale vadi jim fakt vse.. blinkry zavareny kapota podotkl.. folie vyfuk UMISTENI SPZ ! na prdeli .. des bes
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

A co si čekal,každej kdo upravuje auto s tímhle musí počítat.
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

AT SI VSIMAJ TOHO CEHO MAJ !!! vedle me projel taxik V 80 asi na 50 tce a kdyz jsem rekl tohle vam nevadi jako ???? proc ho nezastavite ?????? vis co mi rekli ?... tak tam vlezte at vas srazi .... ZMRDI !!!
aaddaall
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 17 čer 2006, 17:37

Příspěvek od aaddaall »

ja se ktomu radej ani nebudu vyjadrovat protoze bych byl zase nasranej a to nechci me sjeli na aute co mohli a mozne ze i to co nemohli 2500kc me to pak stalo :evil:
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“