Termostat

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Termostat

Příspěvek od DaMe »

Po jak dlouhe dobe se vam spina termostat?1.8 gt
Pri koupi bylo moc chladici kap. nezahrivalo se az po delsi jizde ted sem to odsal a kdyz otevira termostat tak mi chlad.kap.neodsava jako by mel dost..
Po odebrani kdyz sepnul hladina zustala stejna..mam to nad max.
Kdyz sem to koupil byla skoro plna proto se nespinal a nechladil ale ted mi zustava hladina stejna i kdyz je kousek na max.riskou...dik za radu..
Reklama
 

Fab30
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 24 led 2007, 12:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fab30 »

mam gt ale s tymto ti neviem poradit :(
Multipla JTD 2003, 85kW; Bravo 1.8 16V GT
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

Kdyz nejedes dyl treba pul dne nebo tak mas hladinu kolem mix.max.risce a kdyz dojedes tak o neco mensi to je v poho ale po jak dlouhe dobe se ti zvedne klidnou jizdou teplona na stred pole?
Fab30
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 24 led 2007, 12:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fab30 »

nikdy len v lete ked stojim na mieste alebo tak teda aj v zime ale musim stat na njednom mieste
Multipla JTD 2003, 85kW; Bravo 1.8 16V GT
Lock001
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 17 pro 2006, 18:57

Příspěvek od Lock001 »

Na stred ukazatela (symbol teplomer) sa rucicka dostane zhruba po 1,5km jazdy a to aj v zime.Ak nie tak mas spatny termostat.Mam s tym skusenost tiez vystupila iba ked som stal.Po vymene fantazia, v zime teplucko v aute a klesne spotreba.Talianske termostaty maju konstrukcnu vadu ktora sa po case prejavi tym ze nezatvaraju.Opak zvyku zo skodovky.Nahrada za Nemecky WAHLER k nezaplateniu. :!: :lol: :D
milajda22
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 10 bře 2007, 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak odvzdušnit?

Příspěvek od milajda22 »

Ahojky, mám problém, Včera jsem vyměnil termostat u Brava 1.4 12v ale teď když nastartuju, tak po chvilce mi ručička vyjede až nad půlku (skoro na začátek červený) vody tam je dost, ale asi se to musí nějak odvzdušnit? hlewdal jsem nějakej odvzdušňovák, nebo podtlakovej ventyl, ale nikde nic, poradíte mi co a jak dál.

Předem díky moc
Fiat Brava 1.4 12V 59kW
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

prepadova hadice na nadrzce od motoru do nadrzky tenka hadice rozepni sponu a nech at odejde vzduch az bude tict kapalina tak to tam zpatky dej a zajisti pak zkus zkontrolovat hladinu
milajda22
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 10 bře 2007, 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milajda22 »

DaMe píše:prepadova hadice na nadrzce od motoru do nadrzky tenka hadice rozepni sponu a nech at odejde vzduch az bude tict kapalina tak to tam zpatky dej a zajisti pak zkus zkontrolovat hladinu
Vim že to sní blbě, ale jsem asi pěkná Lama, protože jsem tam žádnou přepadovou hadici na nádržce jsem nenašel, mohl by jsi mi to vyfotit? na kvalitě snímku mi nezáleží, jen bych potřeboval vědět, v jakejch místech top asi je. :oops:

Jinak díky za radu
Fiat Brava 1.4 12V 59kW
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

no jo ale ja nevim jak sem dam fotky...
kazdopadne na te nadobce je hadice co vede ke chladici a druha je skoro vedle vicka na nalivani kapaliny pobliz v horni casti pokusim se to vyfotit a dat to njak sem uvidim
milajda22
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 10 bře 2007, 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milajda22 »

DaMe píše:no jo ale ja nevim jak sem dam fotky...
kazdopadne na te nadobce je hadice co vede ke chladici a druha je skoro vedle vicka na nalivani kapaliny pobliz v horni casti pokusim se to vyfotit a dat to njak sem uvidim
díky, kdyžtak mito pošli na email milajda22@seznam.cz
Fiat Brava 1.4 12V 59kW
Fab30
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 24 led 2007, 12:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fab30 »

Zdravim, tak som kupil novy termostat a ten srary som dal do hrncas vodou, lenze problem je ten ze ide v pohode okolo 82 sa zacne pomaly otvarat az pri 90 otvori, lenze, co mozem byt zle ked ta rucicka nejde do polky???
Multipla JTD 2003, 85kW; Bravo 1.8 16V GT
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“