HELP - Demontaz operek na prednich sedadlech

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

otas
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 21 lis 2005, 16:37

HELP - Demontaz operek na prednich sedadlech

Příspěvek od otas »

Ahoj, koupil sem si potahy a cekalo me prekvapeni kdyz sem se je snazil navlict na predni sedacky. Nepodarilo se mi vubec vymontovat operky. Mame punto z roku 1999 ale jeste starej model. Ty operky jsou cely calouneny. Na zadnich sedadlech sou proste takovy cudliky ktery clovek zamackne a ty perky vytahne. Na prenich se s tema operkakma da sice hejbat ale ty cudliky tam nejsou a uplne vytahnout se mi je proste nepovedlo. Zase si rikam ze nejak to jit musi,jak jinak by sem tam ty potahy dostal! Diky za rady :P
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No pokud sou calouneny, tak by mely jit vydelat jenom vytazenim. Pak este byvaly necalouneny a ty vytahnout sly dost blbe. Je potreba s tim zalomcovat a rvat to nahooru. Myslim je potreba tlacit dozadu a nahoru. Na koncu sou zarazky a ty je potreba vobechcat... A neboj se toho. Proste zaber...
jery

Příspěvek od jery »

já kvůli tomu zkurvil potahy udělal jsem do nich díru a opěrky jsem nevyrval
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

zanes to nekam k calounikovi a ten si s tim poradi....
treba me to mati - ty predni potahy(byla zvlast operka)- rozstrihla ru hlavni cast,operadlo, nahore, nasila tam suchy zip,navleklo se to a zadelalo suchym zipem a hotovo :)) neni to videt.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

jery píše:já kvůli tomu zkurvil potahy udělal jsem do nich díru a opěrky jsem nevyrval
mel jsem ty operky v unu musis si s tim pohrat uz je to davno ale jsou tam nejake zavlacky misis udelat dirku do seacky...pak vsem tam dal ty normalni
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
dsf

Příspěvek od dsf »

Mam Punto I 60sx, 97. r a v manuálu píšou, že přední opěrky hlav jdou vyjmout, ale podle obrázku mi připadají jako jiný typ... Zkrátka nikdy se mi je vyndat nepodařilo - asi jsou nějak spíš napevno...
Radus
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 17 úno 2006, 11:10
Bydliště: JM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus »

Taky je potrebuji vyndat kvuli potahum mam ty naprd zebrovane at lomcuji jak chci drzi fest, patent na pytel :(
pája77
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 29 kvě 2006, 14:47

opěrky

Příspěvek od pája77 »

Mám stejný problém (classic 2005). Zkusil jsem kontaktovat autorizovaného prodejce. Prý to sám nezvládnu (jsou tam prý dvě nějaká pérka, která se musí stisknout). Zkusím to a uvidím, přinejhorším k nim zajedu.
kocour
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 20 úno 2006, 12:28

Re: opěrky

Příspěvek od kocour »

pája77 píše:Mám stejný problém (classic 2005). Zkusil jsem kontaktovat autorizovaného prodejce. Prý to sám nezvládnu (jsou tam prý dvě nějaká pérka, která se musí stisknout). Zkusím to a uvidím, přinejhorším k nim zajedu.
Já teda nevím, mám taky classic a na boku tý opěrky je takovej čudl a po jeho zmáčknutí to normálně vysuneš. Na zadních sedadlech musíš zmáčkout pojistky na každý straně, u těch děr, v kterých je opěrka zasunutá
pája77
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 29 kvě 2006, 14:47

opěrky

Příspěvek od pája77 »

Jasně, ten knoflík tam mám, ale po jeho zmačknutí jdou opěrky vysunout jenom kousek (nastavení výšky), úplně to však nejde. Nechce se mi za to moc brát silou, přece jenom si kvůli obyč. potahům nezničím sedačku.
Radus
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 17 úno 2006, 11:10
Bydliště: JM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus »

Tak ty me operky nejdou vyndat vubec, ptal jsem se mukla co dela italy a taky zadny cudlik nikde nemam, takze si musim potahy bud upravit nebo sehnat jine sedacky :(
Sfing
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 05 zář 2005, 12:29
Bydliště: Bratislava

Re: opěrky

Příspěvek od Sfing »

kocour píše:
pája77 píše:Mám stejný problém (classic 2005). Zkusil jsem kontaktovat autorizovaného prodejce. Prý to sám nezvládnu (jsou tam prý dvě nějaká pérka, která se musí stisknout). Zkusím to a uvidím, přinejhorším k nim zajedu.
Já teda nevím, mám taky classic a na boku tý opěrky je takovej čudl a po jeho zmáčknutí to normálně vysuneš. Na zadních sedadlech musíš zmáčkout pojistky na každý straně, u těch děr, v kterých je opěrka zasunutá
Hele kocourku :D Tak ak sa ti da mohol by si to nafotit a hodit sem... Myslim si ze by nas to fakt zaujimalo kde je ten cudl... :?:
kocour
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 20 úno 2006, 12:28

Příspěvek od kocour »

Mluvím o MKII v současnosit prodávaném jako Classic. Jak to mají starý Punta fakt nevím
Sfing
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 05 zář 2005, 12:29
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Sfing »

Aha... Tak to nic...
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Vy se s tim moc serete. Proste to rafni do pazory a zalomcuj s tim a skubni nahoru a to by bylo, aby to neslo. Uz sem to tak na dvouch puntech vyrval... Jestli ste z okoli Brna, ja vam to vyrvu aji se sedackama.
Hustokrutost
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“