AUDIO - Blaupunkt s navigaciou

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

AUDIO - Blaupunkt s navigaciou

Příspěvek od ygzo »

Mate niekto skusenosti s tymto radiom? Ta navigacia u neho funguje ako? Prehrava to len Audio-CD alebo aj MP3?
Rozmyslam o vymene mojho kazetoveho blaupunkta bud za original CD/MP3 punto blaupunkt alebo nejake neoriginal a popri hladani som natrafil na tento model.
Obrázek
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mario »

no tohle má ještě dole (místo držáků na pití ) cd-changer na 5CD .
asi to bude dost drahý i z druhý ruky . Radši kup radio s MP3.

Obrázek
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

Prosím ta odkial si zohnal to originalne radio s navigaciou aj ja by som take chcel
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Joe301 píše:Prosím ta odkial si zohnal to originalne radio s navigaciou aj ja by som take chcel
Ja som ho este nezohnal, ale da sa zohnat z druhej ruky, napriklad z ebay. Kvoli tej samotnej navigacii by som to ani nekupoval, pocitam ze to aj tak nebude fungovat nejak super, to skor kupit nejake GPS extra, ale to autoradio ma pekny velky displej a pokial by prehravalo MP3 (co ale neviem, zatial som nenasiel o tom informaciu) tak by som si ho skusil zohnat. Pasuje to pekne do palubovky.

Mate ho / mali ste ho vobec niekto v aute?
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
mirek.happy
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 03 bře 2007, 07:59
Bydliště: Nový Jičín, CZ

Příspěvek od mirek.happy »

Toto radio mam a hraje docela dobre a ted par poznatku MP3 neprehrava - vepredu je vyklopny panel a na nem zevnitr je tlacitko na vysunuti CD s navigaci tam ovsem hudbu neprehrava je potreba mit k nemu CD menic 5CD IDC A 09 taky od Blaupunkt navigaci jsem jeste taky nezkousel protoze mam CD jenom Italie a Ceske stoji origos 4990 takze nekdy priste :-)). Ale jinak spokojenost ted ovsem zalezi za kolik se da sehnat aji s menicem zde je ten menic Obrázek
FIAT Punto EVO 1.2 Dynamic 65k 5D

Punto MK2 1.8 HGT a je pryč
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

No tak akniekto najde nahodou komplet navigaciu a cd menič nech napiše čo to stoji lebo jaby som do tho išiel lebo potom by to malo hrat celkom dobre a keby sa k tomu zohnala cd celej europy tak aj a navigacia by mala ist celkom dobre
:roll:
Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mario »

Podle mě zbytečně drahý ...
MP3 to neumí a navigaci radši koupit externí barevnou ted už se daji sehnat od 4000kč.

ale zase když to chce mít nekdo v originálu . ... :roll:
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

mirek.happy píše:Toto radio mam a hraje docela dobre a ted par poznatku MP3 neprehrava - vepredu je vyklopny panel a na nem zevnitr je tlacitko na vysunuti CD s navigaci tam ovsem hudbu neprehrava je potreba mit k nemu CD menic 5CD IDC A 09 taky od Blaupunkt
Tak presne tohle mam, jednak je k tomu cd menic na 5CD, a jednak se da strcit CD i do vrchniho modulu po odklopeni a tento vrchni modul take PREHRAVA i AUDIO CD, nejen navigacni (vcera odzkouseno). Jinak navigace funguje tak, ze jednak k vam hovori :) a druhak to ukazuje samozrejme na displaji..ja mam bohuzel ten displej nejakej posahanej (to je uz asi neopravitelny, co? (vid obrazek)
Jo, a nemate nekdo navigacni CD aspon s mapou Prahy? Nebo CR?


Obrázek
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
mirek.happy
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 03 bře 2007, 07:59
Bydliště: Nový Jičín, CZ

sry

Příspěvek od mirek.happy »

majki píše:
mirek.happy píše:Toto radio mam a hraje docela dobre a ted par poznatku MP3 neprehrava - vepredu je vyklopny panel a na nem zevnitr je tlacitko na vysunuti CD s navigaci tam ovsem hudbu neprehrava je potreba mit k nemu CD menic 5CD IDC A 09 taky od Blaupunkt
Tak presne tohle mam, jednak je k tomu cd menic na 5CD, a jednak se da strcit CD i do vrchniho modulu po odklopeni a tento vrchni modul take PREHRAVA i AUDIO CD, nejen navigacni (vcera odzkouseno). Jinak navigace funguje tak, ze jednak k vam hovori :) a druhak to ukazuje samozrejme na displaji..ja mam bohuzel ten displej nejakej posahanej (to je uz asi neopravitelny, co? (vid obrazek)
Jo, a nemate nekdo navigacni CD aspon s mapou Prahy? Nebo CR?


Obrázek

Omluva :oops: je to tak prehrava i na vrchu (zkouseno ale se spatnym CD) ted uz v pohode brnka :D jinak ja mam zase naviCD Italske ze takze nic a da se koupit za 4800 http://www.blaupunkt.cz/download/BP-NEW ... aktual.pdf
Naposledy upravil(a) mirek.happy dne 24 kvě 2007, 17:06, celkem upraveno 1 x.
FIAT Punto EVO 1.2 Dynamic 65k 5D

Punto MK2 1.8 HGT a je pryč
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak to si muzou nechat za takovou cenu...chtelo by to ciste jen CR, na co je mi Polsko :?. I kdyz me osobne by stacila Praha :mrgreen:.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
mirek.happy
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 03 bře 2007, 07:59
Bydliště: Nový Jičín, CZ

CD Menic

Příspěvek od mirek.happy »

Takze dalsi nova zkusenost - chcipl mi predevcirem menic :evil: :evil: tak sem to zjistoval a zde je poznatek volal jsem do servisu kde je opravuji s popisem zavady (zapnete radio menic naskoci jako vzdy roznou se zaplnene pozice zelene a mechanika zacne tlumene bzucet jako kdyz jede motorek ktery se o neco zasekl po chvilce se rozblikaji vsechny pozice oranzove a zelene a dal nic - na radiu se napise chyba ) no a zdeleni ze je to hodne casta zavada a take nejdrazsi 2000-3000tis (zozjede se tam nejake polohovani spatne ktere potom ulame nejake packy?!?!) neni problem s opravou nahradni dily jsou vymena jednoducha ale, serizeni a to dela jenom jeden clovek na nejakem zarizeni k tomu urcenem a normalne to nastavit nejde a nebo nove :D to jsem nasel na netu za 7300 opravu mi nedoporucil a ani koupi z druhe ruky vetsinou to chcipne za chvilku taky a nebo uz je tak nevim asi to nepouzivat.
Dodatek jiny menic pry pouzit nejde !!!???
FIAT Punto EVO 1.2 Dynamic 65k 5D

Punto MK2 1.8 HGT a je pryč
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Mas to cislo na ten servis? Nebo, nahodou, na ten pokazenej displej, jak mam ja, ses asi nezeptal, co? :wink:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
mirek.happy
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 03 bře 2007, 07:59
Bydliště: Nový Jičín, CZ

servis

Příspěvek od mirek.happy »

FIAT Punto EVO 1.2 Dynamic 65k 5D

Punto MK2 1.8 HGT a je pryč
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Diky, diky moc...snad to nebude stat majlant..
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
veliky22
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 12 pro 2007, 23:03

Příspěvek od veliky22 »

No ja mám celý komplet set, navigacia hore, dole cd zásobník na 5 CD a v kufri originál sabufer, v nemecku zvyčajne pýtaju za toto trio 10 až 12 tis SK.a čo sa týka opravy tu mechaniku som dával už raz opravovať a tak pred pol rokom to stálo 1500 SK.Parádny zvuk a robí to z toho Puntíka iným vozidlom
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“