Bezpečnostní pásy

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
h.felix
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 22 bře 2007, 21:24

Bezpečnostní pásy

Příspěvek od h.felix »

Zdravím všechny Multipláky. Tento týden jsem rozšířil vaše řady. Koupil jsem Multiplu 1,6 a mám z ní skvělý dojem. Trápí mě ale navíječe bezpečnostních pásů, hlavně prostřední v první řadě. Po vytažení se nechce moc dobrovolně navinout zpátky. Je možno toto rozebrat a namazat?? Díky za radu. Petr.
Reklama
 

vladimir kunert
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 23 dub 2006, 20:37
Bydliště: Břeclav

pásy

Příspěvek od vladimir kunert »

Mám obavy, že nějaké promazání nepomůže.Myslím, že spíš bude pružina pro zpětné navíjení unavená.Mám to na svojem autě taky.Pokud odháknu oba zámky na sedadle, pásu se zpátky na buben moc nechce,ale pokud nechám menší černou zacvaklou a v používám jen tu červenou větší je to OK.
Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

pásy

Příspěvek od petr69 »

Pokuď vím, tak dělat jakoukoliv "údržbu nebo opravu" pásů se zásadně nedoporučuje. Když jsem měl na jiném autě v záruce závadu na pásech (také se nechtěl moc vracet), tak mi to řekli a raději ho celý vyměnili.
Obrázek
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

navijeni zajistuje vetsinou spiralova pruzina stacilo by ji jen predelnout....rozebrat trochu vic napnout a slozit jen pozor abyste to neudelali moc by pak nesel pas vytahnout....v servisu se ti s tim nikdo s*at nebude tam ti to vymeni cely(samozrejme si to oduvodni)....jen bacha jestli nemas predepinace pasu....sou tam pak pyropatrony.,..a sdo tho bych se raci nehrabal :idea: .... :arrow:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“