TIP - Loketni operka

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

TIP - Loketni operka

Příspěvek od majki »

Ahoj,
krom prednich mlhovek je to snad to jedine, co mi v tom aute dost chybi.
Napsal jsem tedy na oficialniho importera, ten mne odkazal na nekterho z dealeru, ten me odkazal na jejich oddeleni s dilama, pricemz mi od tama volal chlapek, ze je to problem. Ze tam se udajne musi kvuli tomu rozebrat pul auta, navic urcite nebude sedet calouneni a ze vubec bude problem s objednanim, protoze kdyz si hodi do systemu VINko, tak mu to vyhodi moji vybavu, ale zadna dalsi rozsireni a ze kdyz chci takovy veci mit, tak si mam koupit auto v takove vybave, ktere odpovida. No to mi, nezlobte se na me, ale dost vyrazilo dech :evil: . Pred Puntem jsem mel starou Mazdu a kdykoliv jsem prijel, napsal, zavolal k autorizovanemu dealerovi, nebyl s cimkoliv problem a NIKDY jsem neslysel odpoved typu: kdyz chcete tohle, mel jste si koupit auto v te a one vybave.

Tak jak to je? Ty paskvily, co se prodavaji vsude za par stovek a instaluji se stylem 4 samorezy do tunelu fakt nechci (ktery magor tohle vymyslel).

Mate nejakou zkusenost s pridanim loketni operky? (pokud mozno originalni)

Nebo jeste lip: to jsou vsichni dealeri FIATu takto ochotni???

Diky.
Naposledy upravil(a) majki dne 13 bře 2008, 15:41, celkem upraveno 1 x.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Reklama
 

Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

Takže v autodoplnky.cz maju taký aký chceš aj ja ho chcem kupit http://tuning.autodoplnky.cz/loketni-operky/?smid=5414
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Ale to je prave to, co ja nexcem. Predstava, ze vrtam do stredoveho tunelu samoreznymi skrutkami, to mi stavaju vlasy na hlave :?
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

Lenže tieto su kvalitne toto niesu tie šroty. A ine som nevidel ked niekde najdeš ine tak mi pls napiš :roll:
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

No dobre, ale stale tam je instalacia pomocou samoreznych skrutiek...a to nie je vobec idealne riesenie...
Mi ide o to, ze sa divim, ze mi nie su vo fiate schopni dodat original loketnu opierku a este ma poslu do pr*** s tym, ze som si mal kupit auto v lepsie vybave..
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

No takže tu je jeden link na firmu Dunauto a tý by to mali mat fiat@dunauto.com


a potom ešte jeden od tej firmy

nahradnediely@dunauto.com


boli celkom mily len je to zo slovenska i ked vidim že vieš po slovensky pisat :D tak to bude OK a ozaj PLS spýtaj sa mi na cenu tohoto myslím tu večšiu lampu

http://punto.autokacik.pl/Zrobtosam/wym ... lampki.jpg


tu je katologove čislo toho 46825337, plus ten spodok 735270578
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

majki píše:No dobre, ale stale tam je instalacia pomocou samoreznych skrutiek...a to nie je vobec idealne riesenie...
Mi ide o to, ze sa divim, ze mi nie su vo fiate schopni dodat original loketnu opierku a este ma poslu do pr*** s tym, ze som si mal kupit auto v lepsie vybave..
Nuz, nekupil si si moc luxusnu karu, tak necakaj ze sa v nej budes citit ako v obyvacke :roll:
Ja by som tiez mal rad tu opierku, ale bohuzial nemozem cakat od maleho punta komfort limuziny vyssej triedy.

Ako vyzera ta original opierka v punte? Som ani nevedel ze to existuje. Je to brutal dobra vec inak na dlhsie cesty, ale stretol som sa s tym len v autach vyssej triedy.

Ta domontovavana tymi srobami si neviem predstavit o co sa prichyti, ale podla mna to dlho nevydrzi, lebo tam posobi dost velka sila a ked to nebude dostatocne masivne a dost dobre upevnene, tak to casom odide.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Joe301 píše:No takže tu je jeden link na firmu Dunauto a tý by to mali mat fiat@dunauto.com
a potom ešte jeden od tej firmy
nahradnediely@dunauto.com
boli celkom mily len je to zo slovenska i ked vidim že vieš po slovensky pisat :D tak to bude OK a ozaj PLS spýtaj sa mi na cenu tohoto myslím tu večšiu lampu
http://punto.autokacik.pl/Zrobtosam/wym ... lampki.jpg
tu je katologove čislo toho 46825337, plus ten spodok 735270578
No neviem, co odomna cakas, ale ja sa to pokusim zohnat od oficialneho dealera :roll:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

ygzo píše:
majki píše:No dobre, ale stale tam je instalacia pomocou samoreznych skrutiek...a to nie je vobec idealne riesenie...
Mi ide o to, ze sa divim, ze mi nie su vo fiate schopni dodat original loketnu opierku a este ma poslu do pr*** s tym, ze som si mal kupit auto v lepsie vybave..
Nuz, nekupil si si moc luxusnu karu, tak necakaj ze sa v nej budes citit ako v obyvacke :roll:
Ja by som tiez mal rad tu opierku, ale bohuzial nemozem cakat od maleho punta komfort limuziny vyssej triedy.

Ako vyzera ta original opierka v punte? Som ani nevedel ze to existuje. Je to brutal dobra vec inak na dlhsie cesty, ale stretol som sa s tym len v autach vyssej triedy.

Ta domontovavana tymi srobami si neviem predstavit o co sa prichyti, ale podla mna to dlho nevydrzi, lebo tam posobi dost velka sila a ked to nebude dostatocne masivne a dost dobre upevnene, tak to casom odide.
Ano, vyssa trieda, ale pocuvaj, ked nie je problem nieco take doinstalovat do Mazdy 2 alebo Fiesty, coz su podla mna konkurenti Punta, tak preco ma takto ten predajca vyfuckoval? Nic, skusim este kontaktovat Ostravu, odkial mam auto.
Inac si nemyslim, ze je to zalezitost len aut vyssej triedy, ked to ma aj Swift v prostrednej vybave :roll:. A ako som hovoril, som na to zvyknuty zo svojej byvalej starej Mazdy 626 :mrgreen:

A ten paskvil s tymi skrutkami, no o tom ani neuvazujem, bleeee. Uz len to, ze by sa to malo prisrubovat do tunela takymi samoreznymi skrutkami, ved to pak zacne hrdzaviet atd...no hroza
Naposledy upravil(a) majki dne 04 dub 2007, 13:25, celkem upraveno 1 x.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

nuz rozni vyrobcovia, rozny pristup, rozne moznosti dokupenia dielov... ked to je mozne u mazdy, neznamena ze to bude mozne aj u inych
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

OK, OK :mrgreen:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
superpunto
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2007, 19:20

Příspěvek od superpunto »

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Výrobek není schválen pro provoz na pozemních komunikacích České republiky. Jen pro sportovní a speciální použití.
A TO se VYPLATI :!: :!: :!: :lol:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
cali
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2006, 19:13

Příspěvek od cali »

kamos ma v punte peknu ciernu imitaciu koze s uloznym priestorom a vysla ho cca 1200. Nemyslim ze vrtal nieco ked ju montoval ale spytam sa.
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

CALI: pozistuj prosim ta co najviac informacii, ked tak, mozes aj foto urobit a dat sem :oops:
Dakujem
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“