Jeden klíč bez Do

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
turbom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 481
Registrován: 24 dub 2008, 22:19
Bydliště: Havl. Brod. a okoli

Jeden klíč bez Do

Příspěvek od turbom »

Ahoj. Mám jen jeden klíč bez Do. Poradí někdo levné řešení k sehnání - vyrobeni druhého kliče s Do?U Fiatu original bude jistě drahé.
Diky
2008- Fiat Bravo 1.4 T-jet 110kw Emotion +LPG Stag Q-BOX. 2008 Fiat Linea-1.4 T-jet 88kw
Reklama
 

tomass
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 04 dub 2013, 17:21

Re: Jeden klíč bez Do

Příspěvek od tomass »

Tady: https://autoklice.cz/kontakt/

Dělají to jenom na Zličíně. Přímo jsem se ptal na klíč s čipem Fiat a ten je kolem 1500 Kč. Dálkáč typuju 2-3 tisíce, ale to jsem neověřoval.
Určitě bych tam před výetem zavolal, jestli je tam přítomen technik, co to dělá.
turbom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 481
Registrován: 24 dub 2008, 22:19
Bydliště: Havl. Brod. a okoli

Re: Jeden klíč bez Do

Příspěvek od turbom »

Díky. Ještě mě napadlo sehnat z vrakace jiné klíče a zámky , ale to by bylo o dost náročnější.
2008- Fiat Bravo 1.4 T-jet 110kw Emotion +LPG Stag Q-BOX. 2008 Fiat Linea-1.4 T-jet 88kw
turbom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 481
Registrován: 24 dub 2008, 22:19
Bydliště: Havl. Brod. a okoli

Re: Jeden klíč bez Do

Příspěvek od turbom »

Nefunguje mi ještě tlačítko na palubni desce. Při zmáčknoutí vzadu v kufru na leve straně něco cvakne, ale kufr se neotevře. Svítí na displeji červená chyba otevírání kufru. Pojistka je dobrá.
2008- Fiat Bravo 1.4 T-jet 110kw Emotion +LPG Stag Q-BOX. 2008 Fiat Linea-1.4 T-jet 88kw
tomass
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 04 dub 2013, 17:21

Re: Jeden klíč bez Do

Příspěvek od tomass »

turbom píše: 19 zář 2023, 19:25 Nefunguje mi ještě tlačítko na palubni desce. Při zmáčknoutí vzadu v kufru na leve straně něco cvakne, ale kufr se neotevře. Svítí na displeji červená chyba otevírání kufru. Pojistka je dobrá.
Naštěstí v autě nic takového nemám. :D
Hledal bych mechanickou závadu, že víko nevyskočí tak jak má. Nevím jestli je tam motorek, nebo cívka, zřejmě to jde ztuha. Co to udělá, když se víko po elektrickém otevření přizvedne rukou ? Taky tam může být kontrolní spínač, který hlásí nazpět, že se víko neotevřelo a proto svítí kontrolka jen kvůli tomu, že jde ten mechanismus ztuha. Vážně nevím, jen odhad.
Odpovědět

Zpět na „Linea“