Cinquecento nefunkčná ručna brzda

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
juraj36
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2023, 14:22

Cinquecento nefunkčná ručna brzda

Příspěvek od juraj36 »

Nefunguje rucna brzda vymenene valčeky bakne bubny nove odvzdusnene. Lanka su nove po povodnom majiteľovi lanko dotiahnute na maxime tucna ide vlne az na posledny zub a kolesa vobec nebrzdia kde je chyba? Nerozobral som akurat paku rucnej brzdy
Reklama
 

Uživatelský avatar
Diwiak
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 03 bře 2009, 21:54

Re: Cinquecento nefunkčná ručna brzda

Příspěvek od Diwiak »

Čo máš rozoberať na páke, bubon dolu nech dakto potiahne a vidíš či to ťahá a koľko. Dali nespravne lano (dlhé), pakne alebo zle poskladané.
Cinquecento 1.1 SPi Sporting Grey RIP
Seicento 1.1 MPi Brush Orange/Grey RIP
Panda 1.2 69K EURO6 S&S Sicilia orange
http://www.fiatforum.com
Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Cinquecento nefunkčná ručna brzda

Příspěvek od Vladka1 »

Samostav
tomass
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 04 dub 2013, 17:21

Re: Cinquecento nefunkčná ručna brzda

Příspěvek od tomass »

Mám tady několik článků problémů a řešení s ruční brzdou. Dneska jsem popsal poslední problém, kde jsem odpovídal na jiný článek. K ručce na Seicento se už nic víc napsat ani nedá... Pokud se pohybují válečky, tak s nefunkční ruční brzdou a malou účinností ruční brzdy vůbec nesouvisí.
Po asi 11 letech se starším Seicentem (Seicentu je 20 let) jsem už všechny problémy s ručkou vyřešil (doufám) a 7 měsíců mám ručku bez jakýchkoliv problémů a to ji používám mockrát za den na každé křižovatce. Funguje mi jako na kterémkoliv úplně novém autě (nedělám si legraci).

Cinque má všechny stejný komponenty jako SEI, jen je jiný typ (délka) brzdového lanka.
juraj36
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2023, 14:22

Re: Cinquecento nefunkčná ručna brzda

Příspěvek od juraj36 »

nakoniec vyriesene bolo tam lanko z seicenta to je cca o5 cm dlhsie
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“