doporučení na firmu na vestavbu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
dospet
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 led 2024, 16:16

doporučení na firmu na vestavbu

Příspěvek od dospet »

Zdravím, koupil jsem Ducato Panoramu, 2014, 8 míst. Chtěli bychom místo třetí řady udělat jednoduché spaní napříč, pro dvě osoby. Plus nezávislé topení, otočné přední sedačky. Neznáte někdo šikovnou firmičku nebo živnostníka, který toto dělá dobře za rozumné peníze? Nepotřebujeme vestavbu za 100 ani 200 tis. Něco jednoduchého na spaní a týdenní spartánské cestování na divoko ve dvou lidech. Jinak přes rok je to normální rodinné auto pro 5 člennou rodinu. Jsem z Kladna, firmu na vestavbu sháním ve středočeském kraji + Praha. Jsem trochu manuálně zručný, ale spíš nemám moc čas. Když to jinak nepůjde, udělám tam něco sám, ale hodil by se mi nějaký nákres nebo tip. Postel rozkládací nebo ideálně sklopná. Abych ji nemusel po každém výjezdu vymontovávat z auta. Děkuji.
Reklama
 

milosh
Admin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 srp 2005, 11:14

Re: doporučení na firmu na vestavbu

Příspěvek od milosh »

Na Youtube je dost kanálů, kde tu přestavbu řeší, já třeba sleduju Vanmazing life a tady je celý playlist jak tu přestavbu dělali.

https://www.youtube.com/watch?v=puRO0Qj ... EhowcvFHqc

Samozřejmě to chce čas a "odbornost".
dospet
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 led 2024, 16:16

Re: doporučení na firmu na vestavbu

Příspěvek od dospet »

Díky za tip na video. Na webu je těch "filmů" o přestavbách hodně, taky na ně koukám. My ale nechceme celou přestavbu, jen v podstatě vyřešit spaní. Mám osobní verzi (Panoramu), tedy s pěkným interiérem. Nechce se mi tam úplně budovat něco samodomo a naslepo vrtat do obložení. Rád bych to dal někomu, kdo ví kam šáhnout. Koukal jsem ntřeba na autoKRS. Dělají ale celé kompletní vestavby s kuchyňkou, to nechceme. Jen spaní jsem tam nenašel.
Odpovědět

Zpět na „Ducato“