Zápach benzinu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
firewire
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 16 kvě 2007, 11:53
Kontaktovat uživatele:

Zápach benzinu

Příspěvek od firewire »

mam Uno 1.5ie 88 a mam problemy se zapachem benzinu uvnitr v kabine vozu, jeto strasny smrad, kdyz to nehonim, tka jeto v pohode, ale kdyz dam gumu na 1 nebo na 2 tak to smrdi jak cyp, kdyz auto stoji na slunku tak uvnitr je silny zapach po benzinu! jinak benzin nikde nekape, jen to vypada, ze se nejak vyparuje do kabiny, nadrz je v poradku a hadice taky, prne jsem si myslel, ze je nekde styrela hadicka ale nic, v zadu v kufru napravo je mala nadobka, mela by to byt nadoba na vypary z benzinu, lae jeto cele odpojene a vubec to neni zapojene, nevim proc to je odpojene, takove jsem to jiz koupil! zapojil bych to klidne znovu, ale nevim, jak poznat, ze nadobka je funkcni, jinak benzin do motoru je v teto chvily udelan tak, ze je jen jedna hadice z nadrze ( z cerpadla) pres cistic, do uhlikoveho filtru a dal. Spotreba taky neni moc slavna, bere si to tech 10l na 100! Maximalni dosavadni rychlost jsem s tim jel 160km/hod, a to semi nezda, podle me by to melo jet rychleji!
Pokud by nekdo vedel co stim napiste dekuji
Reklama
 

tisomgl
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2008, 20:01

Příspěvek od tisomgl »

Cau:Takisto mi smrdi benzin v aute tak ako si to napisal aj ty.a neviem preco to moze byt.Tiez m inikde netecie tak neviem naozaj.
Auto: FIAT UNO 1.5ie ORANGE
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Zápach benzinu

Příspěvek od liborko »

firewire píše:mam Uno 1.5ie 88 a mam problemy se zapachem benzinu uvnitr v kabine vozu, jeto strasny smrad, kdyz to nehonim, tka jeto v pohode, ale kdyz dam gumu na 1 nebo na 2 tak to smrdi jak cyp, kdyz auto stoji na slunku tak uvnitr je silny zapach po benzinu! jinak benzin nikde nekape, jen to vypada, ze se nejak vyparuje do kabiny, nadrz je v poradku a hadice taky, prne jsem si myslel, ze je nekde styrela hadicka ale nic, v zadu v kufru napravo je mala nadobka, mela by to byt nadoba na vypary z benzinu, lae jeto cele odpojene a vubec to neni zapojene, nevim proc to je odpojene, takove jsem to jiz koupil! zapojil bych to klidne znovu, ale nevim, jak poznat, ze nadobka je funkcni, jinak benzin do motoru je v teto chvily udelan tak, ze je jen jedna hadice z nadrze ( z cerpadla) pres cistic, do uhlikoveho filtru a dal. Spotreba taky neni moc slavna, bere si to tech 10l na 100! Maximalni dosavadni rychlost jsem s tim jel 160km/hod, a to semi nezda, podle me by to melo jet rychleji!
Pokud by nekdo vedel co stim napiste dekuji
oboje ty nádobky vyhoď jak aktivní uhlí tak na ty benz.výpary,je to tam na hovno a jsou s tim jenom problemy,zkus se podivat ještě pod zadní sedačky,je tam víko pod ním plovák v nádrži a od tama může jít smrad-netěsnost hadiček,těsnění plováku nebo odvzdušňovací ventil na nádrži,jinak když byly venku největší horka i mě byl trochu cítit benzín uvnitř a to jsem to měl všechno v cajku,a ta maximálka,buď rád za těch 160,na 20roků staré auto je to dost
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Uno“