výkon JTD

Vše o naftovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

výkon JTD

Příspěvek od Václaf »

Ahojky všichni, mám dotázeček. Dá se ověřit výkon motoru? Jel jsem teď v TDi Octavii a ta byla mnohem živější, než moje Mulťa. :roll: Je mi jasné, že Mulťa je asi o 400 kg těžší, ale i tak by to mohlo možná jet trošku živěji. Mám JTD r.v. 99, najeto má 144 tis. kiláčků. Za radu dík. :shock:
Multi 1,9 JTd
Reklama
 

Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dodo-multipla »

muzou zmerit v servisu
zmeri Ti prubeh vykonu i kroutaku a daji Ti prehledny graf

poptej se po okoli, nekdo to delat bude
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

nezdá se mi že by oktávka byla o 400 kg lechčí než multas.Mám R.Lagunu 1.8 benzin a váží ( pohotovostní hmotnost) 1270 kg.Benzínový Multas 1300 kg.U diesláků to bude taky tak.Tří válcová fábia má 1220 kg !!! :roll:
Václaf
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 25 říj 2006, 16:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Václaf »

darko píše:nezdá se mi že by oktávka byla o 400 kg lechčí než multas.Mám R.Lagunu 1.8 benzin a váží ( pohotovostní hmotnost) 1270 kg.Benzínový Multas 1300 kg.U diesláků to bude taky tak.Tří válcová fábia má 1220 kg !!! :roll:
Omlouvám se všem, které jsem svým názorem pobouřil :D , Octavia má opravdu hmotnosti téměř totožné s Mulťou, jak jsem se přesvědčil na netu. Nepředpokládal jsem, že by Octavia měla celkovou hmotnost blížící se dvěma tunám, jako má Mulťa. Příště si čísla ověřím. :?
Multi 1,9 JTd
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: výkon JTD

Příspěvek od Minimaxa »

Václaf píše:Ahojky všichni, mám dotázeček. Dá se ověřit výkon motoru? Jel jsem teď v TDi Octavii a ta byla mnohem živější, než moje Mulťa. :roll: Je mi jasné, že Mulťa je asi o 400 kg těžší, ale i tak by to mohlo možná jet trošku živěji. Mám JTD r.v. 99, najeto má 144 tis. kiláčků. Za radu dík. :shock:
a máš na mysli ochcávku o výkonu 66, 74, 77, 81, 96, nebo 103 kW ??? chceš totiž porovnávat něco, co dost dobře porovnávat nejde, nehledě na to, že ta auta jsou v úplně jiných třídách.
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - diesel“