na co si dát pozor?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
mR. n0b0dY
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 14 zář 2006, 19:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

na co si dát pozor?

Příspěvek od mR. n0b0dY »

čau lidi,mám možnost jedné bravy 1.9JTD.na co si dát bacha?rok asi 1999,vykon 77kw a dovoz z italie.co byste mi poradili?diky moc za vse.
Reklama
 

hansol720p
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 22 bře 2007, 16:29

Příspěvek od hansol720p »

Ked je to z talianska tak velky bacha na podvozok lebo v taliansku solia az priliz cesty.treba dat pozor na to ci nebolo havarovane t.z. dôkladne popozerat nosne casti karoserie ci nemaju iny odtiet,ci niesu poohinane...dobra skuska je taka ze rozbehnes auto asi na 80km/h ,prudko zabrzdis a pustis volant.ked sa auto velmi zoberie do nejakej strany je tam velka sanca ze bolo burane.pozor na motor je to zive auto tak tak by sa malo aj spravat.nemôze byt zadusene,dobra akceleracia a ziaden klepot.a z ostatnimi chybickami krasi musis ratat.este si over na sklach ci je to naozaj ten rok vyroby co ti uvadzaju.je to tam zaznacene.
mR. n0b0dY
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 14 zář 2006, 19:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mR. n0b0dY »

diky. pokud do toho půjdu, mrknu na to...zatím totiž poněkud chybí finance... :cry: se zjišťováním zda to bylo bourané bude nejmenší problém,bo taťka dělá prověrky původu aut :D uvidíme, no, ale líbila by se mi velmi :twisted:
apache 17
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2007, 21:39

Příspěvek od apache 17 »

Ja mám problém so zadnými brzdami,asi bývalý majitel zaťahoval v zime často ručnú a po dlhšej ceste po dialnici vlastne stlačil sol medzi čeluste a bubon.Keby som pred kúpou na skúšobnej jazde viacej pobrzdil a pozrel predné kotúče,videl by som že sú bordové a môžem si urobiť praženicu.
Všetke chyby nenájdeš,až časom.
Tiež je hlúposť od výrobcu,že v mechanizme el.otvárania okna dal hnacie koliesko z kovu a hnané z plastu.
Predajú ti však len celý mech.za 15000sk.
Jediná však moja výhrada ku Brave je,že je tvrdá ako rebriňák.
Avoj.
mR. n0b0dY
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 14 zář 2006, 19:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mR. n0b0dY »

jj,díky.jednoho fiata už doma mám,takže na rozebírání brzd po zimě jsem víc než zvyklý :wink: plastové ozubené kolečka?u motorku na gril za 50kč to pochopím,ale u auta.... :shock: někdo asi šetřil na nepravých místech :roll:
Komár
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 02 kvě 2006, 14:29
Bydliště: Pha

Příspěvek od Komár »

Hlavně si to omrknout jak se o to staral předchozí majitel a pokud to byla bořka, jak je to opravené, ale to psal kolega už nade mnou.
Ono někdy platí, že starší auto může být daleko lepší jako mladší, které mělo nějaké prase.
A to JTD je opravdu živé, žádný líný chrochták.
Komár
jednadvašestnáctvé
http://www.fiatbravaklub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“