HELP - problémy při tankování

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Návštěvník

HELP - problémy při tankování

Příspěvek od Návštěvník »

Zravím všechny,
jsem novým majitel puntíka a celkem mě překvapil jeden problém při tankování. Nějak ten benzín do nádrže neteče :( Jsem to počítal a 1l tam dostanu za 10s. Nevíte, kde by mohl být problém?
Reklama
 

Z.L.Y.

Příspěvek od Z.L.Y. »

já mám to samé u nafty
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

myslim ze to je jedna z malickosti ktere delaji fiatum povest kterou maji.delalo to stare uno nove uno ted punto .zkus ji trosku povystrcit a trosku natocit pok jede jako po masle.musis najit tu spravnou polohu.jde to i kdyz ji tam narves ale nemam na to nervy a zas tak casto netankuju tak 2-3do mesice.bud rad ze ti zamyka vicko chi cus
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

10sna litr je dost .mozna je chyba v odvzdusneni,odsavani par?kaufik ti urcite poradi ale zkus najit jinou polohu a uvidis
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

víčko nefuguje :D

poitromasoni píše:myslim ze to je jedna z malickosti ktere delaji fiatum povest kterou maji.delalo to stare uno nove uno ted punto .zkus ji trosku povystrcit a trosku natocit pok jede jako po masle.musis najit tu spravnou polohu.jde to i kdyz ji tam narves ale nemam na to nervy a zas tak casto netankuju tak 2-3do mesice.bud rad ze ti zamyka vicko chi cus
Návštěvník

Re: Tankování

Příspěvek od Návštěvník »

díky, příště zkusím
Kaufik píše:
Anonymous píše:Zravím všechny,
jsem novým majitel puntíka a celkem mě překvapil jeden problém při tankování. Nějak ten benzín do nádrže neteče :( Jsem to počítal a 1l tam dostanu za 10s. Nevíte, kde by mohl být problém?
strč tankovací pistoly a hrdla a pootoč s ní doleva (posměru hodinových ručičekek) o 90°-120°.... bude to lepšíííí

Bohužel u fiatu je vstup do hrdla krátky a proto dochází k vracení paliva do pistole a tím k jejímu vypínání. ;-))))))

Jak bylo řečeno hledat tu správnou polohu. Jako při sexu!!!! :lol:
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

To víš, je to taková poloha "Mléka a vody" a někdy i "Štípání bambusu" :lol:
mif
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 06 říj 2005, 22:36
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mif »

Já strčim pistoli jenom na kraj a pak to tankuje úplně normálně.
Zkoušel jsem pistoli různě natáčet ale někdy to šlo, někdy ne.
Fiat Punto 60sx
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

mif píše:Já strčim pistoli jenom na kraj a pak to tankuje úplně normálně.
Zkoušel jsem pistoli různě natáčet ale někdy to šlo, někdy ne.
tankuji stejne a je klid akorat bacha na konci v lete jsem si navonal bermudy :lol:
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Me de pistole zastrcit jenom kousicek na kraj a jakmile zmacknu trochu vic spoust, tak se to okamzite vypne. Mam Punto MK2 r.v. 2003.
Petr

tankování

Příspěvek od Petr »

Zdravím své kolegy a mám tuto radu: zkuste tankovat u OMV a zapomenete na problémy s tankováním do svých Puntíků, neboť pistole jsou vhodně
seřízeny pro naše autíčka. Přísahám,že nejsem agentem OMV.
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

ZITRA ZKUSIM UVIDIME
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Giorgio

Příspěvek od Giorgio »

poitromasoni píše:myslim ze to je jedna z malickosti ktere delaji fiatum povest kterou maji.delalo to stare uno nove uno ted punto .zkus ji trosku povystrcit a trosku natocit pok jede jako po masle.musis najit tu spravnou polohu.jde to i kdyz ji tam narves ale nemam na to nervy a zas tak casto netankuju tak 2-3do mesice.bud rad ze ti zamyka vicko chi cus
Měl jsem Uno 45s '87 a Uno 1.0 i.e. '93 a ani jedno to nedělalo, nicméně, jak jsem už slyšel leckde, u punt to dělá zcela běžně, mně nyní také (Fiat Punto 55s '97) a opravdu pomáhá to pootočení po směru hodinových ručiček o cca 30-45°, pak už lze natankovat bez problému do plné nádrže. Tankuju jedině u Shellu a chvíli mi trvalo, než jsem na to přišel, je to ale jen jedna z mála věcí, které mě na Puntu štvou, na druhé straně má tolik kladů, že mu nemám co vyčítat... :) Uvažuju nad novým Puntem (Grande), tak doufám, že tam už to nějak vychytali...
Dodo
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 21 led 2006, 09:09

Tankovanie

Příspěvek od Dodo »

Tiež mám podobné problémy z tankovaciou pištolou.Kým nájdem tú správnu polohu,mám už aj natankované :lol: .Jednu vec ale nechápem.Keď otváram veko nádrže mám tam podtlak. :?:
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankovanie

Příspěvek od poitromasoni »

Dodo píše:Tiež mám podobné problémy z tankovaciou pištolou.Kým nájdem tú správnu polohu,mám už aj natankované :lol: .Jednu vec ale nechápem.Keď otváram veko nádrže mám tam podtlak. :?:
to ja take...
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“