Ovládání CD Changeru (5 CD)

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
petrik_mk2
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2008, 20:37

Ovládání CD Changeru (5 CD)

Příspěvek od petrik_mk2 »

Zdravim...koupil jsem bourané mk2 (2002) z Rakouska s originál autorádiem Blaupunkt. Rádio chodí bezproblémů, ale nemůžu rozchodit CD Changer (ktery je taky original Blaupunkt-je nad zapalovacem-mezi radici pakou a stredovym panelem)..

Nevím co dělám špatně, cd jsem zasunul do měniče, ovšem klávesnice na měniči (1-5) bliká zeleno-červeně. Přijde mi divný, že by cd changer měl svůj kód. Ale nevím co jiného by to mohlo být.

Napište mi prosím někdo, kdo tuto sadu (rádio+měnič blaupunkt) máte a napište jak ovládáte cd changer..po vložení cd až po vysunutí :-) ..na to jsem taky nepřišel..potřeboval bych nějaký manuál, v autě jsem našel jen něměckej a jen k rádiu.

Díky
Reklama
 

mirek.happy
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 03 bře 2007, 07:59
Bydliště: Nový Jičín, CZ

trabl

Příspěvek od mirek.happy »

Tvuj problem je docela jednoduchy CD Changer je pokazeny oprava asi 2500 takze ho radej asi s tama vyhod
FIAT Punto EVO 1.2 Dynamic 65k 5D

Punto MK2 1.8 HGT a je pryč
petrik_mk2
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2008, 20:37

Příspěvek od petrik_mk2 »

pokazeny? lehka nehoda znici menic?
mirek.happy
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 03 bře 2007, 07:59
Bydliště: Nový Jičín, CZ

Příspěvek od mirek.happy »

ee nehoda ne je to velmi casta zavada stane se to drive ci pozdeji u vsech
FIAT Punto EVO 1.2 Dynamic 65k 5D

Punto MK2 1.8 HGT a je pryč
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Jojo, tenhle changer se Balupunktu nepovedl, je o tom spousta diskuzi vsude na zahranicnich forech...bohuzel :(
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punťas hgt »

Zdravím. Pročítám tady příspěvky ohledně toho changeru.Já mám ten samý problém jak popisujete,ale on prý normálně jel,jen se vypnula aku a zase zapnula a už nejede. Je prý zakódovaný,dokonce mám i od cd changeru kód jen nevím,jakým způsobem se odkóduje. Umíte mi někdo poradit????
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Changer zakodovany neni, kod mas mozna od radia, ale od changeru tezko (pokud se bavime o tom z Punta mk2a).
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mayo »

ten problem s menicom skor, ci neskor stretne asi kazdeho... mne viackrat pomohlo ked som ho vybral a odpojil a znovu zapojil konektor. ale jedneho "pekneho" dna to uz nepomohlo a musel som ho rozobrat, aby som mohol vybrat cd-cka...

puntas hgt: ked som odpajal baterku, kod nepytalo ani radio, ani menic

majki: tiez som mal k menicu kod, takze mozno sa stane, ze niekedy to treba zadat. ale neviem, nemal som taku skusenost
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Ja mel jen k radiu :oops:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punťas hgt »

majki píše:Ja mel jen k radiu :oops:
Jo pánové, já to tady zapoměl dodat.Už jsem ho rozchodil. Já mám i na changeru nápis code a mám origo od blaupunktu papír s kódem na radio a changer.Já prostě pomačkal čísla na tom měniču vypnul rádio a zase zapnul a rozběhl se. Bratranec mi říkal, že je dobrý vyndat všechny cd z mechaniky před tím, než se odpojí akumulátor, tak nevím.
punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punťas hgt »

punťas hgt píše:
majki píše:Ja mel jen k radiu :oops:
Jo pánové, já to tady zapoměl dodat.Už jsem ho rozchodil. Já mám i na changeru nápis code a mám origo od blaupunktu papír s kódem na radio a changer.Já prostě pomačkal čísla na tom měniču vypnul rádio a zase zapnul a rozběhl se. Bratranec mi říkal, že je dobrý vyndat všechny cd z mechaniky před tím, než se odpojí akumulátor, tak nevím.
Takže dnes se stalo, že mi menič odešel.Začalo to blbnout a pak to napsalo eror a že ho mám vyměnit.Zkrátka to, co tady píšete, jenže mě se to podařilo opravit :P :P :P :P :P :P a bez nějakých přístrojů na kterých se to musí nadstavit.Myslím, že stejný problém budete mít i vy a aspoň u mne to byla banalita v podobě jedné vyskočené pacičky
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“