náplň do posilovače řízení

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

náplň do posilovače řízení

Příspěvek od Kubasek »

Zdravím ještě jednou.
Pro změnu mám dotaz jaký typ náplně se lije do nádržky posilovače řízení a jestli je potřeba starou náplň nějakým způsobem vylevat,nebo jen postačí původní dolít...Díky.
..Opilý řidič,veselý vrah..
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

myslim ze staci doliit....dava se tam olej primo do serva myslim cernvenej takovej :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
hanys
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2007, 21:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od hanys »

jo jmenuje se to DEXRON nebo ATF.ale stačí,když řekneš,že potřebuješ olej do serva.
Palio weekend 1,6 16v 100 po smrti
paliodan
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 13 dub 2007, 23:19

Příspěvek od paliodan »

výměna není nijak specifikována,ale náplň je 0.7L a požívá se castrol amx,nebo TQ DIII a myslím že po 10 letech je to dosti špinavé a plné pilin.Takže měním
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Příspěvek od Kubasek »

paliodan píše:výměna není nijak specifikována,ale náplň je 0.7L a požívá se castrol amx,nebo TQ DIII a myslím že po 10 letech je to dosti špinavé a plné pilin.Takže měním
Tak jsem co šlo odsál z nádržky a dolil novou náplní.Stará byla dost šedivá a nevzbuzovala důvěru.Je lepší,když je nová náplň a mám klid...
..Opilý řidič,veselý vrah..
paliodan
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 13 dub 2007, 23:19

Příspěvek od paliodan »

dělá se to tak že výtlak u čerpadla vrazíš do flašky a nastartuješ vše vyteče,pak doliješ novou a párkrát zatočíš volantem až na dorazy a pak při nastartovaným.
Uživatelský avatar
lolo26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 20 led 2007, 23:48

Příspěvek od lolo26 »

ahojki dneska som kúpil olej do serva.poradte ako ho vymeniť.ktorý holender na čerpadle je výtlak?
Odpovědět

Zpět na „Palio“