Bravo 1.9 TD

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Tka23
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2008, 19:17

Bravo 1.9 TD

Příspěvek od Tka23 »

Prosím, můžete mi někdo poradit? Chci si koupit Fiat Bravo 1.9TD r.v.1998. Jaká je spolehlivost motoru, spotřeba a jaké jsou nejčastější závady? Předem děkuji za rychlou odpověd :D
Reklama
 

cas
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 28 led 2008, 16:31
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od cas »

mám 100kW, jsem spokojen, jen jsem mnějil plovák v nádrži rádi se kazí, jináč normální problémy těchto fiatů, brzké opotřebení předních ramen. Při studených startech pískání, udajne to chce vymněnit řemen, opravdu spokojen s tímto vozem, dostačující až předimenzována síla tohoto motoru.
Ještě se rády kazí zadní brzdové světlo, za nějaký ten rok je třeba koupit nové, nebo jsem někde viděl že to tu někdo předelával na diody.
davit24
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2008, 20:49

Příspěvek od davit24 »

ja mam tiez 100 konove bravo.....nemam nejaky problem s tym...akurat som uz tu niekde pisal ze som mal problemy s motorom ale nic extra bezna vada ako u inych aut. vymena zhavicov a strikov... s tym mozes ratat ako u benzinaku s vymenou sviecok...inak slape ako hodinky bez problemov musim poklopat a spotreba??, ty 7 v meste ked tomu slapes ale inak nejakych 6 ja som s nim dosiel do nemecka nejakych 1400 km a spapal zhruba 90 litrov...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“