Supermirafiori 2,0 Turbo!!

Vlastníte některý z těchto modelů? Tak pak je to sekce přímo pro Vás

Moderátor: peta.smolik

Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Supermirafiori 2,0 Turbo!!

Příspěvek od Taszi »

Takze vitajte!
Bude toto auto na predaj. Je to Fiat 131 Supermirafiori s motorom 2,0 Turbo bez tuningu vo vynikajucom stave. Vybava: elektrony, servo, origo! pasy Sabelt atd... Nie je to moje auto..viac info uz coskoro(potom sa to objavi v rubrike predam)

A mal by som na vas otazku: Aka je hodnota tohto auta? :?: Je to fakt 2,0 T a je vo vynikajucom stave..
Dik za odpovede...
Reklama
 

Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

To je těžký, asi bude na SK papírech...a tak pro to je bez...cena...zase na to musíš najít kupce...já by jsem třeba zájem měl, ale cenu ti tím pádem nenapíšu...já jsem Ritmař a mám 125TC Abarth s mnoha úpravama...je to mazánek...a tak nevím nevím...jen až budeš mít více tak mě to pošli na mejlík: l.zitny@ewals.cz
Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Příspěvek od Taszi »

jj je na Sk papieroch... veeelmy pribliznu cenu ti napisem... potom poslem aj fotky....mas SZ

inac je to:Fiat 131 Supermirafiori mk3 Volumetrico Abarth 1995ccm Turbo (140hp) DOHC
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

díky za info přečti si soukr.zprávu
Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Příspěvek od Taszi »

aj ty :D
Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Příspěvek od Taszi »

Nikto viac? Vas odhad?...
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

ber to tak, že to prostě není model po kterém by se v čechách šílelo..to možná byla tvá představa...a ještě pokud je to čtyřdveřák, tak si myslím, že to neprodáš ani za 20...to je prostě tak víš...to se nesmíš zlobit...v čechách je oblíbená F 127 a 128......to opravdu frčí a potom coupe...jinak nic moc...jo ještě by jsem asi urazil unaře .-)
Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Příspěvek od Taszi »

Mna neurazis :D Nepredavam to ja, takze ked sa to nepreda, tak nepreda...ja nic z toho mat nebudem ani vtedy ked sa preda....
Mozno ze to nie je take oblubene auto, ako napr.127, ale horko-tazko by si nasiel u nas(SVK) ale aj u vas(CZ) taketo auticko :mrgreen:
ale pochopil som co si chcel povedat...
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Jo a můj Ritmouš je pro mnoho lidí pěkná krabice,. ale já ho mám rád!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Příspěvek od Taszi »

No ja zas ,,zboznujem,, VW Golf I a II-ku... No a tie stare fauvecky su fakt krabice :mrgreen: no a vies si predstavit priatelku ked to pocuje ze co chcem kupit.......
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Jo taková jednička s verunou to je naprostej mazec...a to u nás takovej jedňouch jezdí...
ale já jsem Fiaťák... jen jednou jsem ulítnul a udělal Brouka...podívej se na www.vwbroukv8.wz.cz dal jsem tam osmiválec...jo to byl povoz tak zatím
Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Příspěvek od Taszi »

My mame doma tiez Fiat...hoci ,,len,, Punto ale pod kapotou ma 55 zbesilych koni :mrgreen: takze Fiatky mam rad... ale rad by som raz v zivote postavil VW GI ci GII VR6 synchro(4x4) BiTurbo :D minule bolo na predaj GI s motorom Audi RS6...616koni 4x4 900kg :shock:
ale ten tvoj Brouk :shock: klobuk dole..ako to islo?napis my nieco o tom aute? kolkomal PS,kg,zrychlenie atd..a za kolko si to predal?
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

To víš výkon asi tak 115PS...ale krouťák kolem 180Nm...a poctivejch osm válců...zrychlení jsem nikdy neměřil...ale tachometr byl do 160 a na plnej a čtyřku jsem jej dotočil k nule...tak odhad 200km/h....vpředu závaží 50kg, když jsem ho vyndal tak to šlo na zadní ...atd..
Taszi
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 29 led 2006, 18:54

Příspěvek od Taszi »

Tak to muselo byt mazec.... A za kolko islo prec? :?:
Abarth
Fiaťák
Příspěvky: 153
Registrován: 12 lis 2005, 21:57
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abarth »

Za 75 000Kč
Odpovědět

Zpět na „125, 126, 127, 128, 131, 132, 600“