Problem Motor 19 JTD 85kw

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Dr.pepa
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 17 zář 2007, 00:24

Problem Motor 19 JTD 85kw

Příspěvek od Dr.pepa »

Potrebujem radu,skusenost vsetko co sa da.Mam takyto problem.Z nicoho nic my Stilo pocas jazdy zacalo vypinat motor len sekne vyhodi chybu a motor zhasne.Najprv to robilo sem-tam.Ale teraz uz castejsie aj 10x na 10km.Vyhodi to na display Alternat. Fail.Neviete co to moze byt?Alebo nemal tu nikto taky problemik?Prosim chlapi o rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kecka »

Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Dr.pepa
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 17 zář 2007, 00:24

Příspěvek od Dr.pepa »

No dnes som bol na pocitaci a povedal mi ze problem je niekde z tlakom nafty alebo take nieco.Ale zaujimave je ze to robi len ked je vlhko a auto je studene alebo len trocha zahriate,a dokazem to aj vyvolat ked pridam a postupne uberam plyn az to pride na hranicu taku ze mam akorat stlaceny plynovi pedal aku mam rychlost.Nemate tu Taliani z takymto niecim skusenost,alebo co by to teda mohlo byt?Nepoznam muchy tohto auta predtym som mal octaviu a teraz sa ucim.Z kamosov nikto nema talosa,tak potrebujem rady.
OneHead
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 10 lis 2006, 08:54

Příspěvek od OneHead »

měl jsem to samé, je to čidlem řízení otáček...oprava stíla cca 1.800 Kč ... a je to OK :)
FIat Stilo 1,9JTD 115HP 3D
mj28
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 kvě 2009, 20:04

Re: Problem Motor 19 JTD 85kw

Příspěvek od mj28 »

Ahoj,prosim ta,odstranil si uz ten problem?Stalo sa mi to iste,a neviem si s tym rady.
Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem Motor 19 JTD 85kw

Příspěvek od kecka »

spise napis na http://www.gabriel-net.de/forum/forumdisplay.php?f=35" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale mohlo dy to delat cidlo otacek ......... Odkud jsi ??
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Dr.pepa
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 17 zář 2007, 00:24

Re: Problem Motor 19 JTD 85kw

Příspěvek od Dr.pepa »

Ahoj.Ano ja uz som to odstranil,ale ako ti nepoviem lebo sa to v podstate odstranilo same.Na pocitaci nic vymenil som naftovy filter,nepomohlo a potom ale za dva dni to uz nerobilo tak hovorim neviem kde bol problem presne,ale jazdim doteraz bez problemov a dufam ze to aj tak zostane.
Dr.pepa
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 17 zář 2007, 00:24

Re: Problem Motor 19 JTD 85kw

Příspěvek od Dr.pepa »

Jaj a zabudol som este som vycistil podavacie cerpadlo co je v nadrzi,a myslim si ze to mohlo byt tym lebo bolo tam bordelu vela teda.Nato som zabudol.Hovorili mi kamosi potom ze to bolo urcite ono.Tak neviem.Musis skusat.
Odpovědět

Zpět na „Stilo“