jakou spojkovou sadu ?

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
McMartyn
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2008, 16:27

jakou spojkovou sadu ?

Příspěvek od McMartyn »

Už delší dobu plánuju výměnu spojkové sady a na internetu jsem narazil na zajímavou nabídku ohledně ceny :

http://www.aukro.cz/item347864557_spojk ... cento.html

zde jsou stránky výrobce :

http://www.mapaclutch.com/

šli byste do toho, nebo byste se radši spolehli na osvědčenost (valeo). Nerad bych aby se mně to po 5000 km rozpadlo :x

Ale přeci jenom rozdíl 2000 kč je dost.....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Já si koupi taky nějakou levnější a už bych to neudělal.Na těchto věcech se nevyplatí šetřit.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Vencapunto píše:Já si koupi taky nějakou levnější a už bych to neudělal.Na těchto věcech se nevyplatí šetřit.
Moja reč Valeo alebo Luk alebo Sachs do ničoho iného ani náhodou nie je to výmena čo si urobíš doma sám za hodinu. a tiež om sa už raz popálil stálo ma to potom o 1500sk viac za robotu naviše takže aj tu platí že nie sme tak bohatý aby sme si mohli kupovať lacné veci.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Punto 55S Mk I
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Sachs bych nebral, neni moc kvalitni (ale asi lepsi, nez nejaky noname). Budto Valeo (drazsi) nebo LUK (levnejsi).
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Anduril píše:Sachs bych nebral, neni moc kvalitni (ale asi lepsi, nez nejaky noname). Budto Valeo (drazsi) nebo LUK (levnejsi).
Tak tak aj ja som to dal podla kvality .
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
McMartyn
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2008, 16:27

Příspěvek od McMartyn »

Dik za názory a odkaz na diskusi, myslim že po tom, co sem tam četl mam jasno.....
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Příspěvek od moskater »

majco píše:
Anduril píše:Sachs bych nebral, neni moc kvalitni (ale asi lepsi, nez nejaky noname). Budto Valeo (drazsi) nebo LUK (levnejsi).
Tak tak aj ja som to dal podla kvality .
Ja som zas pocul ze Sachs je kvalitna a ze valeo robi spojky aj pre sachs. Uz mi to moze byt aj tak jedno, ked mam objednanu sachs :roll: Komplet ma bude stat 7200sk
romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Příspěvek od romcasladky »

moskater píše:
majco píše:
Anduril píše:Sachs bych nebral, neni moc kvalitni (ale asi lepsi, nez nejaky noname). Budto Valeo (drazsi) nebo LUK (levnejsi).
Tak tak aj ja som to dal podla kvality .
Ja som zas pocul ze Sachs je kvalitna a ze valeo robi spojky aj pre sachs. Uz mi to moze byt aj tak jedno, ked mam objednanu sachs :roll: Komplet ma bude stat 7200sk
Udělal jsi dobře,já měl na autě obě a Sachs mě vyhovoval víc.Jde lehčejc,měla krátkej a čistej krok a vydržela víc než Valeo a to jsem jí dával čoud.Luk nemohu soudit,neměl jsem ji v autě.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Tiez sa neviem moc rozhodnut aku novu spojku. Valeo mozem mat za 2800SK cca, co je vcelku dobra cena. Dalsie som moc nepozeral, ale tak kazda by mala byt do 3500SK. Cize Sachs alebo Valeo, alebo este nejaky iny napad? Dik.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Příspěvek od moskater »

Tak ja budem mat teda Valeo... Objednal som si Sachs prisla Luk a vo vnutri bolo valeo. :roll: trochu sila. Mohol som to vratit a povedat ze chcem ten sachs silou mocou, ale uz som to neriesil. Chcem to uz mat vymenene.
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“