Přední ložisko

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Přední ložisko

Příspěvek od Kubasek »

Zdravím.
Kluci,při jízdě jsem si všimnul,že při malém pootočení volantem doprava mi začne hučet kolo.Nelupe mi,ale docela hučí.Jak volant povolím,tak hučení přestane.Uvažuji o ložisku,ale nevím.Začne hučet už při malém zatočení a ložisko se nestačí ani zavážit....Co si o tom myslíte?...Díky.
..Opilý řidič,veselý vrah..
Reklama
 

bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

s tímhle nemám moc zkušeností , ale co takhle diferenciál,nemohlo by to hučet z převodovky? taky se chystám na ložiska ,tak prosím raďte.
hanys
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2007, 21:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od hanys »

podle mne na sto péro ložisko,ale zkus zvednout auto a točit ručně :lol:
Palio weekend 1,6 16v 100 po smrti
Hrusk
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 13 říj 2007, 16:10

Re: Přední ložisko

Příspěvek od Hrusk »

Kubasek píše:Zdravím.
Kluci,při jízdě jsem si všimnul,že při malém pootočení volantem doprava mi začne hučet kolo.Nelupe mi,ale docela hučí.Jak volant povolím,tak hučení přestane.Uvažuji o ložisku,ale nevím.Začne hučet už při malém zatočení a ložisko se nestačí ani zavážit....Co si o tom myslíte?...Díky.
Měl jsem stejný problém a také si myslím, že je to ložisko.
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Re: Přední ložisko

Příspěvek od Kubasek »

Hrusk píše:
Kubasek píše:Zdravím.
Kluci,při jízdě jsem si všimnul,že při malém pootočení volantem doprava mi začne hučet kolo.Nelupe mi,ale docela hučí.Jak volant povolím,tak hučení přestane.Uvažuji o ložisku,ale nevím.Začne hučet už při malém zatočení a ložisko se nestačí ani zavážit....Co si o tom myslíte?...Díky.
Měl jsem stejný problém a také si myslím, že je to ložisko.
Taky jsem toho názoru.Zdá se mi,že čím je teplejš,tak tím to hučí víc.To bych přirovnal právě k ložisku..
..Opilý řidič,veselý vrah..
Odpovědět

Zpět na „Palio“