Výměna spínačky

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Byrkof

Výměna spínačky

Příspěvek od Byrkof »

Nevi nahodou nekdo jak se meni spinacka na Tipu?Kdyby nahodou nekdoo vedel,tak mi poslete navod nebo se ozvete na muj e-mail:olda.planka@seznam.cz.Predem Dik
Reklama
 

Kenny

Příspěvek od Kenny »

Já jsem to měnil tak,že jsem vyměnil celou tu tyč co na tom je.Komplet od podlahy až k volantu.Za 20 minut hotovo.Ani nevím,jestli jde samotná vyměnit.
MichalW

Příspěvek od MichalW »

Je to jednoduché. Zhruba 4-5cm hluboko od čela spínačky je zvenku toho plastového pouzdra na spínačku díra, ve které je zaskočený zobáček té spínačky. Musíš mít klíček v poloze kdy ti svítí kontrolky, do díry vrazíš šroubovák a spínačka by měla jít ven. No popsal jsem to hrozně, ale snad to pujde. Práce na 1 minutu. Žádné konektory odpojovat nemusíš, ty jsou na druhé straně.
Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 281
Registrován: 01 dub 2006, 22:04
Bydliště: Nikol-City 608479374
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas-Oaza »

presne tak jak popsal michal,menil jsem to na dedre a ta ma stejnou spinacku
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3 jtd
fiat multipla rallye hobbycros

www.lanciaklub.cz
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No jestli Byrkof nemyslel cely teleso spinacky... Samotna vlozka se vyndava tak jak rikal MichalW. Ale teleso je na dvou sroubech, ktery maji kulatou hladkou hlavu. Nekdo odvrtava, nekdo si minibruskou udela drazky a pak to odsroubuje sroubovakem... Aspon si myslim, ze to tak na Tipu je... Kdyztak me opravteeee... ;-)
Hustokrutost
Odpovědět

Zpět na „Tipo“