(CZ) 3.PUNTO SRAZ - Rozkoš - za námi, foto ,pokec SEM!

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

(CZ) 3.PUNTO SRAZ - Rozkoš - za námi, foto ,pokec SEM!

Příspěvek od Vasek176 »

Tak vám podávám první informace o sraziku:Včeera jsme asi hodinu čekali nežli se dostaneme dovnitř,po příjezdu k chátkám jsme měli krásný obrázek na páju,který zrovna rozhoříval gril..mno večer jsme se všici slezly pod altánama,kde jsme se někteří pěkně opily...jistí osoby to protáhly do brzkých ranních hodin(asi do 5) :D a ktumu si též hezky zabékaly a prej i zapařily :) mno dnešní ráno bylo dosti děsný...obzvlášt když jsem přišel o spacák,který se vysoce hodil martymu 3d :( po náročném ránu jsme se rozběhli k puntikům které jsme nablejskali a postupně převezli na plochu vyhrazenou pro ně....až na Radka127,který si zapl večír vyhřívání sedaček a nevipl ho....chuděra Ifka mu musela propujčit mazlíčka aby vůbec nastartoval...mno počasí se vcelku vydařilo...aut mnoho...a zábavi bylo mnogo...
Reklama
 

Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasek176 »

Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Tom-Fox »

to červený grande je boží 8)
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
Sob
Znalec
Příspěvky: 603
Registrován: 30 črc 2006, 14:27
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sob »

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

2Buchtic: a kde jsi byl ze ses neprihlasil ? :shock:

ty jo, jakto ze nemate nikdo zatim nejakou spolecnou fotku vsech ? jsme tam stali tak naradkovani sice blbe ale treba vylest na strom a pak by to slo ne ? :)))))
treba letajici Sob .. stoupnu na auto a mam to :lol: :wink:

JINAK DIKY VASKOVI ZA PREDMLUVU KTERA VYSTIHUJE PATECNI VECER :)) bych dodala ze nekteri v sest rano jeste budicek v podobe hif-finy naplno, nechteli :)))ale Marty zpival venku hezky.

JA BYCH JEN DODALA CO SE POCTU PUNT TYCE , CO STALY S NAMA VCETNE GRANDKU, TAK NAS BYLO CEKEM 40, COZ JE UZASNE CISLO A ZATIM REKORD. a musim pochvalit i ucast trech slovenskych punt: Bulli, Siffo, TV-punto.
POCASI SE NASTESTI TAKY VYDARILO IKDYZ SE MRACNA PORAD NAD NAMA TOCILY, BOHUZEL TO MISTO NA STANI NESLO LEPE VYCHYTAT,.... ALE MOHLY JSME SE PAK POKOCHAT TIM POCTEM PRI RAZENI SE NA SPANILKU.
SPRINTY NAM TAKE VYSLY, MYSLIM ZE TO BYLO DOBRE BLBNUTI AKORAT PO NAVRATU DO KEMPU A VYHLASENI VYSLEDKU JSME SE RYCHLE ROZUTEKLI.
BOHUZEL I JA MUSELA ODJET.... IKDYZ JSEM BYLA NEKOLIKRAT PREMLOUVANA. JE MI TO FAKT LITO...ALE BYLA TO VYJIMKA ;)

TAKZE DEKUJI VSEM ZUCASTNENYM, DOUFAM ZE SE VAM LIBILO... me strasne ikdyz jsem litala jak papirovej drak.... A TESIM SE NA PRISTI SRAZ ikdyz v mensim (ten velky bude zas na podzim), takze sledujte forum.

Fotky clenu co se delaly do profilů budu mit snad do tydne....
a PROSIM NOVE CLENY co zaplatili na rozkosi klub-prispevek, aby si vyplnili na webu v sekci O nas , formular prihlasovaci. fotky dodame my.
Naposledy upravil(a) Katy dne 04 kvě 2008, 16:14, celkem upraveno 2 x.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

a jeste bych zapomnela vysledky soutezi:

NEJ PUNTO SHOW&SHINE:
1.misto : DJakob
2.misto : Paja
3.misto : Pulmilos

SKOKAN ROKU: opet Dohy, ale kdyz hodi uz jen lak, tak ma na podzim bednu jistou... ;)

VITEZOVE SPRINTU:
do 1,3 = Siffo mk2 1,2 8V
do 1,6 = Jirka mk1 1,2 16V
nad 1,6 = Ultraknyst mk1 1,4 gt
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
pink-jackass
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 10 kvě 2007, 17:46
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pink-jackass »

Zdarec lidicky...
Srazek byl bezva a to pocasi taky docela dobry! Jsem rad ze
jsem se tam ukazal! :wink: A poznal bezva lidi a krasny auta.

Luckyno moc diky za doprovod z5 do Prahy! :D

Katy ten prihlasovaci formular a nejaky fotky poslu!
Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasek176 »

to pink-jackass:koukal jsem že máme stejný světla na zadku...jsi je taky kupoval na aukru??
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ultraknyst »

TO: Buchtic..... jen te malinko opravim, to zlute co jsi oznacil jako GT je Sporting akorat ma listy gt (priste podle pristrojovky poznas), a wextnove je to oranzove GP na OZetech cerno stribrnych a ne to cervene. :D
Los PUNTOs GeTos
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

ultraknyst píše:TO: Buchtic..... jen te malinko opravim, to zlute co jsi oznacil jako GT je Sporting akorat ma listy gt (priste podle pristrojovky poznas), a wextnove je to oranzove GP na OZetech cerno stribrnych a ne to cervene. :D
Jo taky sem to žlutý zkoumal,ale měl bubny takže bylo jasno :wink:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

lidicky, udelala jsem si ted v komplu prezentacku podle toho kdo se nahlasil a kdo skutecne prijel.... a vyslo mi to jeste vic, i vc.Buchtice tedy, ikdyz jsem punto nevidela... je to rovnych 40 ! :shock:
Presneji 24 klubovych, 7 neohlasenych, 7 GPunt a 2 ost.nahlasene Punta.

Je to prekvapujici ale i potesujici, ze nekteri si jen ctou a pak dorazi :)

a abych nezapomnela na "pratele klubu" ne-punta: tak ty byly 3.

jmenovity seznam: :arrow: http://ukazto.com/?img=3090753~seznam-web.jpg

btw: Pavlinu, Jirku, Kratase,Siffa a Pink-jakase a asi i Carlose, vitam u nas v klubu jako nove cleny !
Naposledy upravil(a) Katy dne 04 kvě 2008, 16:30, celkem upraveno 3 x.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Tak to je hodně slušný číslo.Ale bylo to super.Když sem jel domu tak sem byl focenej nějakýma italiánama ve Volvu.Budu slavnej :lol:

Jo Katy pošli mi tu adresu.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Katy: sem tam vesměs jentak na skok. zrovna v době kdy sem tam byl, taks měla na pilno s focením, tak sem nechtěl votravovat :D . kdybych měl víc času, tak sem zajel autem až do areálu a na plac, ale takhle sem nechal auto u příbuznejch na zahradě přes cestu od brány a prošel to pěsky.
nejdřív to podle počasí a času vypadalo, že se ani nepojedu kouknou, ale pak oskar vylez a bylo to jasný :) a pak sem zas pádil zpět
Vencapunto: tebe sem asi přehlídl nebo jsi tam momentálně nebyl. vono to možná bude tim, že jsem čekal že budete s Martym3D stát vedle sebe, jak tu někdo nevrhoval :)
ultraknyst: opraveno :) sem to včera v rychlosti nahodil na net a ty co sem věděl, tak sem pojmenoval. zbytku sem dal nějaký orientační jméno :)
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

neptal ses me nahodou jestli tam nekdo nema notebook ze mas plnou kartu? nekdo se me ptal....äle klidne jsi mohl houknout, bych se na chvili trhla ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“