Spojka na Punto MK1

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
mino
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 13 led 2008, 12:00

Spojka na Punto MK1

Příspěvek od mino »

Ahojte chcem sa poradit ohladom spojky na punto MK1, obsah 1108cm3, cislo motora 176B2.000, ze ak velkost tam ma ist nasiel som na internete, katalog od elit (www.elit.sk), su tam vsetko rovnake rozmery 180mm, len je problem v tom, ze ja mam 6 stupnovu prevodovku, tak sa chcem uistit ci nahodou tam nieje iny rozmer.
Chcem to dat vymenit a material si mam priniest sam, tak sa mi potom nechce znova to vracat a vymienat za iny, natiahlo by mi to cas....
diky moc
mino
Punto Sporting MK1 6 speed...
Reklama
 

romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Re: Spojka na Punto MK1

Příspěvek od romcasladky »

mino píše:Ahojte chcem sa poradit ohladom spojky na punto MK1, obsah 1108cm3, cislo motora 176B2.000, ze ak velkost tam ma ist nasiel som na internete, katalog od elit (www.elit.sk), su tam vsetko rovnake rozmery 180mm, len je problem v tom, ze ja mam 6 stupnovu prevodovku, tak sa chcem uistit ci nahodou tam nieje iny rozmer.
Chcem to dat vymenit a material si mam priniest sam, tak sa mi potom nechce znova to vracat a vymienat za iny, natiahlo by mi to cas....
diky moc
mino
Ty spojky jsou stejný,ta převodovka na to nemá vliv
vb007
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 29 čer 2007, 15:30
Bydliště: ex NR, DCA

Re: Spojka na Punto MK1

Příspěvek od vb007 »

mino píše:Ahojte chcem sa poradit ohladom spojky na punto MK1, obsah 1108cm3, cislo motora 176B2.000, ze ak velkost tam ma ist nasiel som na internete, katalog od elit (www.elit.sk), su tam vsetko rovnake rozmery 180mm, len je problem v tom, ze ja mam 6 stupnovu prevodovku, tak sa chcem uistit ci nahodou tam nieje iny rozmer.
Chcem to dat vymenit a material si mam priniest sam, tak sa mi potom nechce znova to vracat a vymienat za iny, natiahlo by mi to cas....
diky moc
mino
Spojka je ta ista rozmer 180mm 20 zubov aj na 6speede

http://www.faro.sk/catalog/spojky/fiat. ... unto-i-176 ja idem kupovat odtialto cena je tam nejakych 3200SKK za komplet doprava by mala byt zdarma
Punto MK1, S 55, 1.1
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

btw: temat o spojkach je tady dosti ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zokot »

nebude to lepší kupovat za € :lol:
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
vb007
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 29 čer 2007, 15:30
Bydliště: ex NR, DCA

Příspěvek od vb007 »

zokot píše:nebude to lepší kupovat za € :lol:
no mozeme pockat aj na ojro ked uz kontroverzny kurz 30,126 skk za ojro mame :lol:
Punto MK1, S 55, 1.1
dj levi 159
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 03 črc 2008, 11:32
Bydliště: Sumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj levi 159 »

To tam bude spise jetse drazs,tak jak to dopadlo ve vsech zemich EU.Doufam ze v cr jeste par let nebude.
Ale OFF TOPIC 8)
www.lanciaklub.cz
Lancia Kappa 2.4 tds
Fiat Punto limited edicione Hlx 1.2 75k po kompletni G.O. :-)
ex 3x lancia thema 2.5 td
ex lancia prisma 1.9 d
ex lancia delta 1.9 td
ex lancia dedra 1.9 td
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Nevim jestli se to sem hodí, ale nechtěl jsem zakládat jiný téma. MAm dotaz. Když se kouknu pod kapotu, tak mezi motorem a převodovkou, přímo nad spojkou je takový obdélníkový otvor cca 3x2cm kterým je vidět dovnitř na spojku. Trošku mě to zarazilo, tak se ptám, jestli by tam neměla být nějaká ucpávka..
Uživatelský avatar
Tony56
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 23 čer 2007, 21:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Tony56 »

jo ma tam byt gumova ucpavka taky mi chybela tak sem si ji koupil ve fiatu za asi 40 korun ale mozna se pujde dat najit i na vrakaci
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Myslel jsem si to, díky. Asi by nebylo dobrý aby tam napadal nějakej bordel ;) Ale kupovat se mi to nechce, škoda času a peněz. Vyříznu to z kusu gumy ;)
Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasek176 »

Mno bafa aby ti ta guma tam držela...mě tam taky chyběla tak jsem si koupil v práci ucpávku na podobný otvor ze Zetora a maličko ji upravil a mám pokoj 8)
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Už je tam a drží jako pr... na hrnec :D Uříz jsem obdelníček asi 1cm tlustý gumy o něco větší než je ten otvor a po obvodu tý gumy udělal uprostřed drážku asi 4mm hlubokou. Napasoval jsem to tam, zacvaklo to a je to. Ušetřil jsem čas sháněním a pár korun ;) Na spoustě věcí se dá ušetřit ;)
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“