Fiat UNO 1.0 45ie nedrzi otacky

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
newser
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2009, 17:28
Kontaktovat uživatele:

Fiat UNO 1.0 45ie nedrzi otacky

Příspěvek od newser »

Zdravim vsechny majitele fiatu UNO. Ja mam 1.0 45ie a ted v zime se objevil problem, tedy konkretne kdyz zaclo opravdu mrznout. Mrska nechce moc startovat, hrozne dlouho musim tocit a to jeste nastartuje velmi ztuha, ale kdyz chytne a drzim ho plynem v otackach, tak potom uz jede. Nutno rict, ze nemam volnobeznej motorek, kterej odesel pred rokem, takze to mam vyreseno podlozkou, ktera drzi otacky. Ale ted je teda moc nedrzi, kdyz nemackam plyn jako blazen, tak se to v prvnich deseti minutach po nastartovani neudrzi. A kdyz uz pak jedu a nechcipe to, tak je to jakoby priskrceny, takovy linejsi nez to bylo jeste na podzim...je to jenom tou zimou nebo je nekde problem? Mohl by to bejt palivovej filtr? Diky
Reklama
 

newser
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2009, 17:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat UNO 1.0 45ie nedrzi otacky

Příspěvek od newser »

Problem castecne vyresen - mechanik premeril vsechno mozne. Jednak srovnal vstrikovaci jednotku, ktera pry nebyla uplne na svem miste. Dale zprovoznil krokovy motorek a nasledne vyresetoval ridici jednotku. Auto vcera litalo normalne, dnes opet zablbnulo, ale to pry prestane pri vymene vicka a palce rozdelovace a zapalovacich kabelu a svicek. Pry to videl pri premereni, takze to je tutovka.:o)
newser
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2009, 17:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat UNO 1.0 45ie nedrzi otacky

Příspěvek od newser »

Tak to tak skutečně bylo - rada pro všechny, pokud se Unu nechce startovat a jít "za plynem", pravděpodobně to budou svíčky, kabely, víčko, palec...oprava za cca 1500 - 2000 s prací a jede to jako nový...:o)
Maron
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 11 pro 2008, 18:36

Re: Fiat UNO 1.0 45ie nedrzi otacky

Příspěvek od Maron »

Jo jo já mam to samé.Nejdrív jsem myslel že je to nejak rozhozené v motoru,ale on to byl palec a víčko rozdelovače.Krokovej motorek mi někdy jde a někdy ne tak jeste ten a snad to bude ok.
Odpovědět

Zpět na „Uno“