kucka a střílí do vyfuku

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
stene
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 08 led 2009, 16:19

kucka a střílí do vyfuku

Příspěvek od stene »

nazdar kluci mam problém mam fiat ducato 1,9 td, menil jsem vodní čerpadlo, při vymene jsem měl vyndanou baterku, vyměnil jsem čerpadlo, mimojiné desná pakarna, po vymene jsem nasadil baterku zpět , a vlezl za volant ale jak jsem spěchal a normalně jezdím v benzínaku tak jsem nastartoval bez žhavení asi 3x jsem prostě točil dokud to nechytlo , vim jsem blb ale dva dny jsem ležel pod autem v mínus 15 stupních a asi mě přemrznul mozek , zkratka jsem si uvedomil co jsem udělal tak jsem nahžavil a nastartoval a vysledek je takovej že to ma jinej zvuk takovej klepavější a tvrdší auto je líné a vaří i když ho necham jen na neutrál tak to jde do varu , nejsem si ale vědom nejakého problému který bych výměnou čerpadla zpusobil ve vodě mam nemrznouci směs . před tím to ale jezdilo v pohodě , mohl třeba mojí chybou při startovaní poposkočit rozvodak o zoubek ?? nebo v čem by mohl byt problém , díky za rady
Reklama
 

stene
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 08 led 2009, 16:19

Re: kucka a střílí do vyfuku

Příspěvek od stene »

zapoměl jsem dodat že ted při startovaní to vlastne ani nechytne když přidam plyn tak pak jo , ale při startovaní kucka a prska do vyfuku
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: kucka a střílí do vyfuku

Příspěvek od jani »

poskoceny rozvod mozna,predvstrek nastelovat,odvzdusnit chladiacu sustavu,vyber si :wink: samozrejme moznosti moze byt aj viac ja som len tieto vymenoval...
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
stene
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 08 led 2009, 16:19

Re: kucka a střílí do vyfuku

Příspěvek od stene »

A TAM JE NEJAKEJ ODVZDUŠNOVACÍ ŠROUB NEBO JAK SE TO ODVDUŠNUJE , DÍK
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: kucka a střílí do vyfuku

Příspěvek od jani »

Ano mal by byt,ale viac ti neporadim,nepoznam ten motor ale pozri na chladici jeden "srobik" a prejdy si hadice na vodu aj tam by si mal najst odvzusnovaci srobik.A tak sa to odvzsusnuje ze nastartujes, zapnes kurenie naplno ked sa motor bude zohrievat(velky okruch bude otvoreny-termostat) tak skus uvolnit tie odvzusnovacie sroby(srob) a kym ti netecie cista voda(zmes)bez vzduchu dovtedy to nahaj tiec a potom zakrut naspät,tak sa odvzdusny a pre istotu nahaj motor zohriat az kym sa nezopne ventilator na chladici a potom by malo byt odvzdusnene. :D p.s. nezabudni dolievat vodu ked odvzusnujes a nieze cely system vypustis :wink: a obcas mu popridavaj plyn....
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
stene
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 08 led 2009, 16:19

Re: kucka a střílí do vyfuku

Příspěvek od stene »

tak jsem to odvdušnil , chladič se vlastně odvzdušnuje sám tam vede hadička rovnou do nádobky a topení se odvzdušnuje s plynem tam je hadička vedle sání vzduchu do topení ale je výš než plnicí nadobka tak pomohl plyn . jinak to vypadá že jsem tam měl asi neco zamrzlého , celej den jsem to ohříval a hodně se to zlepšilo už to nestříli a líp to jede jen ta teplota i po odvzdušnění se drží pořád na 90 stupních to předtím nedělalo
stene
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 08 led 2009, 16:19

Re: kucka a střílí do vyfuku

Příspěvek od stene »

vyřešeno , posunul se mě rozvodak .
Odpovědět

Zpět na „Ducato“