Přední mlhovky

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Přední mlhovky

Příspěvek od Kubasek »

Zdravim
Začal jsem uvažovat o předních kulatých mlhovkách.Nemám v nárazníku sice otvor,ale o to víc zvažuji právě kulaté mlhovky.Mám v plánu otvory odvrtat přímo na průměr světel ...ALE...Nemám zkušenost a boužel netuším,jestli je to možný takto provést.Uchycení v nárazníku si upravím dle možnosti,spíš bych kluci ocenil nějaké rady,či dokonce blázna,který se do něčeho takového pustil:Jak na to...Který výkon a průměr mlhovek se do nárazníku vejde.Přinejhorším se do toho pustím a pak budu informovat o průběhu montáže i s konečnou fotkou.. :twisted:
Kubasek
..Opilý řidič,veselý vrah..
Reklama
 

bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od bigben.m »

Informuj-i já mám autí bez mlhovek a nějak zatím nemám odvahu se do toho pustit. :roll:
hanys
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2007, 21:06
Bydliště: Havířov

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od hanys »

jednomu týpkovi jsem to dělal,koupil jsem mlhovky v obi za nějakých 1400.bylo to na vw polo.díry jsem dělal do mřížek,co jsou u slabší výbavy místo mlhovek.ven jsem nechal čumět jen čočku,přiloženou konzolu přišrouboval ke konstrukci nárazníku zevnitř.svítí suprově.jen dodám-mlhovky nebyly kulaté,ale čočkového tvaru,asi jako byste místo skla dali lupu.vypadají hodně slušně :idea:
Palio weekend 1,6 16v 100 po smrti
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od Kubasek »

Díky za kladnou informaci..Já pokukuji po čirých na Fábku,což je tak 8,nebo 10cm šířka.Já mám nárazník bez ničeho,takže budu pilovat otvor čistě do plastu..Trochu se obávám,jestli bude vůbec mlhovka pasovat.V těch místech se nárazník tvarově docela zaobluje tak by nemusela zapadnout rovnoměrně do otvoru.Jak jsi to prosímtě vyřešil s elektrikou?Sehnal jsi orig.připojovací cabely :lol: ,nebo vystačil klasický drát...
..Opilý řidič,veselý vrah..
pukavec
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 12 kvě 2007, 22:01

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od pukavec »

Zdarec, kámoš mi montoval taky přední, ale nejsou to mlhovky. Jsou to přídavný světla, ale svítí pěkně. Jsou obdélníkovýho tvaru a dali jsme je do nárazníku, je tam pod SPZ průduch a do něj se vešly akorát. Takže jsou víc na středu a ne na krajích. Mám je normálně napíchlý na dálkový, zatím. Pak mi natáhne drát, aby svítily i samostatně. Ale můžu říct, že je s nima vidět mnohem líp než jen s dálkovejma.
hanys
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2007, 21:06
Bydliště: Havířov

Re: Přední mlhovky

Příspěvek od hanys »

matně si vzpomínám,že kabely byly přibalené i s vypínačem v blistru mlhovek.kabely jsem protáh původním gumovým průvlekem v kabinové přepážce a vypínač navrtal do neobsazeného spínače na palubovce
Palio weekend 1,6 16v 100 po smrti
Odpovědět

Zpět na „Palio“