Origoš rádio v Páliu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
vašek63
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 18 lis 2008, 20:39
Bydliště: Šaplava 12

Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od vašek63 »

Tak jsem se rozhodl že dám jiné rádio a po porodních bolestech se povedlo vsadit do originálního panelu jiný :D :D .Mám jen jeden problém nehraje pokud není zapnutý klíček ,ale už to rozebírat nebudu je to vrahovina .
Reklama
 

palioji
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 05 led 2008, 11:52

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od palioji »

tak je to standartně zapojeno, hraje jen při otočeném klíčku, někde v historii diskuze je popsáno jak se mají přehodit kabely aby hrálo i s vypnutým klíčkem.
Petr S.
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 25 lis 2007, 18:19

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od Petr S. »

Taky jsem měnil originál rádio za nové. Zapojení jsem provedl stějně jak to bylo. Po vypnutí klíče rádio nehrálo a tak jsem prošel všechny diskuze na téma rádio a je tam dost dobře napsané co a jak. Vím, že jsem propojil dva dráty dohromady a bylo vše OK. Teď hraje i při vypnutí klíče. Tak se podívej na diskuze a a zkus to znovu. Nejsem žádný odborník na takové věci, ale zvládnul jsem to sám raz dva.
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od bigben.m »

Radio mívá dva plusy-trvalý pro paměť a pak spínaný klíčkem-propoj před pojistkou oba jištěný dráty a dej tam tu silnější pojistku a hotovo.Mám to 4 roky a v poho..
Tankis
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2009, 07:03

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od Tankis »

Jak jste to vypáčili? Já se toho celkem bojím že bych to mohl někde něco zlomit. :oops:
hrosak
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 12 srp 2006, 13:24
Bydliště: Zábřeh

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od hrosak »

Čtyři otvory v ráměčku rádia asi této velikosti o - do každého strčit silnější drát(třeba zlomenou špici z kola a pak to jde lehce vytáhnout ze štěrbiny(I s dráty) opačně potom stačí zacvaknout
Palio 1,2
Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od Pajošek »

Aby rádio hrálo i při vypnutém motoru, musí být propojen červený a žlutý drát. Protože červený se rozpojuje klíčkem, takže hraje jen s otočeným klíčkem. (Jen si dejte pozor co máte za rádio, aby vám to nevyždímalo baterku, ideálně přeměřit kolik bere když je vypnutý, mělo by to být do 20mA).
Třeba konkrétně u nových rádií Alpine je potřeba zapojení přes spínačku. Záleží podle rádia a jeho vybavení :-)
You are. We car. /F/I/A/T/
Tankis
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2009, 07:03

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od Tankis »

hrosak píše:Čtyři otvory v ráměčku rádia asi této velikosti o - do každého strčit silnější drát(třeba zlomenou špici z kola a pak to jde lehce vytáhnout ze štěrbiny(I s dráty) opačně potom stačí zacvaknout
Tam nic takového nemám je to jenom ovál an kazety a v ramečku neni ďůra ani jedna.
Uživatelský avatar
jaysun
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 06 dub 2008, 15:29
Bydliště: slovensko prievidza

Re: Origoš rádio v Páliu

Příspěvek od jaysun »

napoj plus so zapalovaca a mas po probleme ja to tak mam a mam pokoj :P
fiat punto mk2 1.2 16v sporting
Odpovědět

Zpět na „Palio“