Pionner 3400 ub

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
TomasPondel
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 01 čer 2011, 10:02
Bydliště: Severni čechy

Pionner 3400 ub

Příspěvek od TomasPondel »

Cau kluci tak jsem poridil repro Pionner repro TS-A6904i,zesilovac mam zesilovač znacky Crunch GTX2200 a radio pionner 3400ub co mi na to reknete bude to vpoho?
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od peta.smolik »

popper25: vše podstatné již bylo řečeno!!!! O tom co si kdo koupí a za kolik a co na tom poslouchá to je v tomhle vlákně úplně mimo mísu ale jde tu konkrétně o tohle: Cau kluci tak jsem poridil repro Pionner repro TS-A6904i,zesilovac mam zesilovač znacky Crunch GTX2200 a radio pionner 3400ub co mi na to reknete bude to vpoho?
Pro upřesnění zesilovač je dobrej, rádio celkem jde a snad bude mít i dostatečnou citlivost... Repra jsou v dané cenové hladině spíš průměrné platilo by na ně - Hodně muziky za málo peněz, pokud si chtěl dobře hrající 4pásma asi sis měl buď něco připlatit a nebo koupit dejme tomu repra stejné značky jak máš zesilovač a myslím že dvou až třípásma budou hrát ve stejné ceně lépe... Konkrétně ty tvoje jsem slyšel v kamárádově Bravu a on s nima moc spokojen nebyl konkrétně s zastřenýma výškama a né moc dobrýma basama... On tyhle repra už nemá a koupil si JBL GTO938 a ty hrají o dost lépe ačkoliv za velmi podobnou cenu... Nejsem žádnej audiofil ale když si pustím rádio tak chci kvalitnější poslech: rádio mám Kenwood a repra JBL vpředu nevim jaký a vzadu GTO927 s ozvučením jsem spokojen ale rádio dané značky nedoporučuju a časem ho vyměním
Naposledy upravil(a) peta.smolik dne 29 úno 2012, 09:18, celkem upraveno 2 x.
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
poper25
Fiaťák
Příspěvky: 133
Registrován: 18 črc 2010, 18:42
Bydliště: Žilina

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od poper25 »

Ja by som zacal od "predku" a nie od zadku.
Vyzeras nenarocny posluchac, takze to bude uplne v pohode,
nechapem, preco ty peta.smolik pises, ze su to zle repra...
MAL SI ICH? Pocul si ich ?
Alebo si niekde cital, ze pioneer sa neoplati, alebo ti hovorili kamarati v krcme ?
fiat stilo 1,6 16v
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od PuntoRacer »

ja tiez niesom nejaky velky audiofil ale tiez mam vzadu Pioneery ale nie TS-A6904i ale TS-A6903i a som s nimi nadmieru spokojny, takze by som o nich urcite netvrdil, ze su nic moc, nevravim ze su uplne naj...ale tvrdit o nich, ze nic moc sa mi zda trosku prehnane..mam ich cosi vyse roka a spokojnost velka z mojej strany...su cenovo dostupne aj pre nas, ktori sa nechystame utopit nezmyselne vela penazi za pojazdnu diskoteku, ale zasa chceme mat v aute aky-taky hudobny zazitok

zaver..myslim si, ze na taketo kazdodenne jazdenie a posluch bohate stacia a dovolim si tvrdit, ze zvladnu aj cosi naviac
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od peta.smolik »

poper25 píše:Ja by som zacal od "predku" a nie od zadku.
Vyzeras nenarocny posluchac, takze to bude uplne v pohode,
nechapem, preco ty peta.smolik pises, ze su to zle repra...
MAL SI ICH? Pocul si ich ?
Alebo si niekde cital, ze pioneer sa neoplati, alebo ti hovorili kamarati v krcme ?
Ako kto vyzerá si něchaj pro seba! ok? A pre tvoju informáciu som ich počul a jsou nic moc 4pásma o ničem a k tomu ostatnímu vlákno je o tom co kdo na konkrétní věci řiká... Nebudu chválit když není důvod!
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
poper25
Fiaťák
Příspěvky: 133
Registrován: 18 črc 2010, 18:42
Bydliště: Žilina

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od poper25 »

pozri sa peter, ja nemam zapotrebu sa tuu s tebou hadat o tkaychto veciach.
Kazdy, kto ma nejaku muziku v aute si musi uvazit, ci sa mu to paci, alebo by skusil nieco ine.
Pojem "nic moc" neviem co znamena... Slaby bass? Skresluje ? Vysky chrcia, alebo co ? na tom zosilovaci sa to pekne vyladi za hodinku, niekedy viac, potom ked sa rozohraju, zase sa vyladi.
A snad kazdy pocuva viac druhov muziky, takze to nikdy nebude dokonale, ani na repro za milion korun...
Kazdy ma ine ucho, preto je uplne vsetko individualne,
napriklad ja osobne mam rad poroadne vysky, co napr. Tymito repro az tak uplne nedosiahnem, ale nebudem tvrdit, ze je to nic moc, pionner je tvrdsieho charakteru, ci uz radia , alebo komponenty beznych cien.
Ale to je moje zbytocne OT.

A poviem , aky je posluchac, nenarocny, pretoze inak by si nekupil radio za 70eur... Na com cela muzika stoji.
A dalsia vec, predsa si robim audio pre seba a nie spolucestujucich, tym padom by som riesil predne repraky a az potom zadne ovaly, ktore su aj tak skor koli bassom = lacnejsie riesenie miesto basaku.
Aj ked mozno krivdim a vpredu uz nejaka vymena nastala.

Koniec koncov, aj tak si si uz tie veci kupil a mozno uz aj zapojil, takze otazka, co si o tom kto mysli uz je bezpredmetna.
fiat stilo 1,6 16v
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od kovvalsky »

caute ludia pripajam sa k tejto nekonecnej debate o tom co je dobre a co nie je to asi debata na tyzden urcite predtym ako nieco kupim pozeral by som si o tom recenzie a hodnotenia niekedy lacnejsie je kvalitnejsie co sa tyka jednotlivych znaciek kazda znacka a kazdy model ci radio alebo repro popripade zosilovac ma svoje plusi a minusi a tiez pri kupe treba rozmyslat aj nad tym ci chcem natom pocuvat pesnicky cize mp3 cda alebo dvd alebo chcem mat zapate len radio a dalsie veci co patria k tomu a su dolezite je tlmenie ked nemas vytlmene dvere a podobne tak tam mozes mat aj matku terezu a nezahra ti to nikdy tak ako vytlmene a k smolikovy chcem dotat neoplati sa s nim hadat nema to zmysel kazdy nech si da do auta co chce a co sa tyka tvojej zostavy pioneer ako audio radio dobra volba co sa tyka repro no postacujuce na bezne pocuvanie a zosilovac tie su docela vykonne a relativne lacne
ps: od pioneera by som kupil len subwoofer a radio nic ine
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od kovvalsky »

smolik ked mas na mna niake otazky toto je verejne forum kludne to mozes napisat aj sem a nemusis my pisat SZ a co sa tyka teba nemam proti tebe nic akurat proti tvojim nazorom ohladom hudby
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od intel_sk »

TomasPondel píše:Cau kluci tak jsem poridil repro Pionner repro TS-A6904i,zesilovac mam zesilovač znacky Crunch GTX2200 a radio pionner 3400ub co mi na to reknete bude to vpoho?
ahoj....ja som si kupil Alpine CDE 120 R a v predu mam repro http://www.macaudio.sk/blade/c/87/macmobil-87.html" onclick="window.open(this.href);return false; mneto hraje super :D :D :D
podla mna musis vediet co tebe vyhovuje
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Uživatelský avatar
poper25
Fiaťák
Příspěvky: 133
Registrován: 18 črc 2010, 18:42
Bydliště: Žilina

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od poper25 »

kovvalsky píše:smolik ked mas na mna niake otazky toto je verejne forum kludne to mozes napisat aj sem a nemusis my pisat SZ a co sa tyka teba nemam proti tebe nic akurat proti tvojim nazorom ohladom hudby
no len to mu asi tazko vysvetlis. Asi si dviha ego formou kontaktu cez sz...
Ale je to jedno, ved podla peta.smolika iba trepem, ale napisat, ze pocul som u kamrata v aute a mic moc a aj on vravi, ze nic moc... Ja neviem, ci je tazke pochopit, ze kazdy vyrobca ma svoj styl produkcie a tym padom je logicke, ze nevyhovie kazdemu zakaznikovi, preto aj mame xy druhov na vyber.
Z toho sa obycajnemu cloveku s iq postacujucemu k citaniu a miernej chapavosti vybavi, ze si mam moznost vybrat to co vyhovuje mne.
Ked 5 z 10 ludi povie, ze konkretne repra su popici a nemozu si vynachvalit, tak pride peta.smolik, napise ti sukromnu spravu a zistis, ze ty mas vlastne napicu nazor a tvoj Peto je ten spravny, lebo sa ti to tak zda. Mier.
fiat stilo 1,6 16v
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od peta.smolik »

Prima jsme se zasmáli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale nakonec jsme se i něco dozvěděli
Naposledy upravil(a) peta.smolik dne 01 bře 2012, 12:28, celkem upraveno 3 x.
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od kovvalsky »

daj si okulare ak nevidis napisal som jasne k teme
co sa tyka tvojej zostavy pioneer ako audio - radio dobra volba co sa tyka repro no postacujuce na bezne pocuvanie a zosilovac tie su docela vykonne a relativne lacne
ps: od pioneera by som kupil len subwoofer a radio nic ine
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
poper25
Fiaťák
Příspěvky: 133
Registrován: 18 črc 2010, 18:42
Bydliště: Žilina

Re: Pionner 3400 ub

Příspěvek od poper25 »

smolik,
ty si laskavo odpusti tvoje primitivne vyplody ohladne mna.
Mohol by si citat, ale ty mas zatmenie, ze som sa vyjadril k pioneer veciam, ze hraju tvrdsie a ten charakter sa ti nezmeni.
Len k dalsiemu popisu nemohlo dojst, kedze ty tu hmed jebes do kazdeho.
Vyjadrili sa ti aj dalsi dvaja ludia, ktori naopak spokojni su, ale tych sa otazku "preco" nespytas.
Ja sa konecne vyjadrim podla tvojich predsstav smolik, ako Vasmu velicenstvu, ktory sa to tu snazi cele riadit.
Momentalne mam 4te radio od znacky pioneer.
Mal som aj radoveho predchodcu horespominaneho modelu, takze tolko k nemu povedat viem, stara koncepcia v novom sate, bez zvukovych vylepseni, kompresnych jednotiek a normalneho stavitelneho ekvalizeru. Nastavis tam akurat tak stredy vysky basy, s tym zazrak nespravis. Tam usb mp3 stalo za hovno, pokym nemalo kvalitu prenosu aspon min.196 kb/s, a nezmenilo sa to ani v tomto radiu, to ze pridali podsvietenie podla "zelania" mozem vies co...
Ale kedze ho chvalabohu vybavili lpf filtrom , da sa s tym nieco spravit.
Konkretne v tomto pripade koli zosilovacu, ktory je na tie ovaly uplne dokonaly, vyborna kontrola a z tych repro dostanes super zvuk, uz len koli tomu, ze zosilovacom a lpfkom ich naladis ku spokojnosti a su dostatocne citlive, takze im nechaj aj tri mesiace na rozohratie, teda podla toho jazdis hodin v aute., horsie to bude zladit s preednymi reprakmi koli radiu... Tie uz dobre neodrezes.
fiat stilo 1,6 16v
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“