Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od HIISS »

Zdravim...tak planujem si zaobstarat repro do prednych dveri na Fiat Punto MK1,,podmienka asi je ta ze to ma byt 16.5cm a zameriavam sa skor iba na znacku hlavne JBL a HERTZ,,a nie ovaly ale klasika okruhle,nemam zaujem o ziadne bludy ako Sony a podobne...vzadu mam vyrobene plato z MDF dosky obtiahnute latkou a v nom JBL GTO 928

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product- ... id=9320928

S nima som nadmierne spokojny a hraju perfektne,,preto rad by som vyberal opat zo znacky JBL aby to ladilo spolu...a aj co som pocul ze je to kvalitna znacka a tak isto aj HERTZ,,viete mi nieco poradit?? za zadne repro som dal 2500sk (83Eur)....do repra do prednych dveri som ochotny investovat max tych zhruba 55Eur to jest 1650sk a podobne...kto sa vyzna v reproch ktore ponuka JBL nech skusi mi ich porovnat a z pomedzi nich vybrat vhodny TYP a podobne..dik za rady :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
cuki
Fiaťák
Příspěvky: 58
Registrován: 03 kvě 2009, 19:37

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od cuki »

Zdarec. Shodou nahod jsem pred cca 2 mesici daval nové repro do punta a narazil jsem na tyhle repro http://www.revilohifi.cz/crunch-gtr-62c ... eries.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jsou s paradní slevou a rozhodne stoji za to. V mém starem autu jsem mel Pioneer a musim uznat ze tyhle hrajou o neco lip. Jenom byt tebou tak bych si pohnul. Rychle ubyvaji. Myslim ze uz maji poslední 2 pary.
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od HIISS »

Cauko...dik za tip,,ale musim povedat ze nie,,dal si mi link na cesku stranku..pricom nechcem obejdnavat zo zahranicia :)...platim naviac a ovela viac za dobierku...a podobne...a jednak tu znacku nepoznam..pricom nevravim ze je zla..ale radsej by som zostal pri tom z coho chcem ja vybrat z JBL alebo HERTZ a podobne.. :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
netSensk1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 443
Registrován: 10 led 2009, 10:29
Bydliště: brat1slava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od netSensk1 »

http://shop.hifol.eu/product_info.php?c ... cts_id=499
napr JBLka cenu splnaju a su tam aj hertze v tej cene ...

imho do predu by som dal na tvojom mieste komponentne , ja som kupil pred 2 týždnami dopredu 16,5 kompa magnat power plus216 a max spokojenost ....
Fiat Punto 1.2 8v 44kw ELX rv. 2002
Fiat Punto 1.8 16v 96kw HGT rv. 2001
Chevrolet CRUZE LS+ rv. 2010
Skoda Octavia L&K 1.9 TDI 81kw
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od HIISS »

Este donedavna robil v obchodnom dome mi bratranec v NAY a mi dal vyskusat..repro na doma..ak som chcel kupit dozadu do plata,a som vyskusal doma MAGNAT POWER PLUS 693..jake chvali nanich boli..atd a cena zhruba tusim 1200sk=40Eur alebo sa uz mylim,,ale nejak mi tym zvukom nesedeli..hoci kade inde boli aj drahsie..len cez neho na zlavu vyhodnejsie..potom ak som zobral JBL GTO 928 tak bolo to o inom..az nato ze samozrejme pultova cena 89Eur...ja som to mal za nejakych 70Eur..na zlavu nanho-zamestnanecka,,,a teraz chcem dat dopredu repro,,,este rozmyslam ze do coho by sa osadily ak by to nebolo z plastu ze si zozeniem..ale sa urobi z dreva...a obtiahne latkou,,,ja som len totiz potreboval poradit jaky typ vybrat repra z JBL..lebo ponukaju viac,,,vyberat podla ceny viem aj ja..ze co asi drahsie zrejme lepsie :D:..neviem ani naco tak konkretne pozerat pri vybere..viem ze je dolezity vykon v RMS..a podobne..ale sa uvidi..este :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
netSensk1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 443
Registrován: 10 led 2009, 10:29
Bydliště: brat1slava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od netSensk1 »

šak ok nenutim ti magnaty len som napisal moju skusenosť , menil som hlavne kôli výškam a tie su dobručke ...

Nalinkoval som ti JBLka k výberu , len ako pišem skus sa obhladnuť po komponentných reprakoch t.j. odelene výšky aj s výhybkou , len tie su už 80e+ ...

no ako ako si pisal tak ked xceš aby to už hralo tak treba doorboardy urobiť a donich osadiť ..

k parametrom kukaj hlavne montážnu hlbku :) inak kukaj citlivost a frek. rozsah - čim vačši tým krajšie zahraju ... a RMS výkon je tiež fajn ale kým to budeš napajať len s radia tak asi 50w stači :)
Fiat Punto 1.2 8v 44kw ELX rv. 2002
Fiat Punto 1.8 16v 96kw HGT rv. 2001
Chevrolet CRUZE LS+ rv. 2010
Skoda Octavia L&K 1.9 TDI 81kw
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od HIISS »

ved pohoda..ja som rad za nazory kazdeho :)..co sa tyka magnatoch...kazdy ma svoje :)
co sa tyka komponentnych tak to som videl ze oddelene vysky ,ale kvoli comu je to dobre ak su oddelene ,,a niesu priamo na repru? no a co sa tyka ich cien..to je pravda..ze ta cena je dost podstatne vacsia :(..do prednych repro fakt uz vela nechcem asi davat,,teda este napokon to bude mozno inak..a aj tak sa cenovo vysplham hore..ako ja zvyknem pri vsetkom :D
a tie doorboardy urobit,nj to som vravel,momentalne oni su tou prekazkou..ako to s nima bude..ci mi ich otec urobi z dreva a obtiahne sa latkou...coz by bolo super..jednak z pohladu toho ze budu z dreva..lepsie ozvucenie...a aj usetrim nad kupou..doorboardov z plastu..pricom na ne by som musel dat cez 1000sk..aj to malo vravim..takze tie vidim dve vyhody..ak by boli vyrobene z dreva,,lenze momentalne sa mu vobec do toho nechce pustat :(,,a tak by som mal aj peniaze na repro :D :),,este asi tak..ze ak by boli z dreva..by sa dalo zvolit vlastnorucne rozmery..a to hlavne kvoli tomu ze by sa spravili tak aby sa nerezalo do tapaciru..elbo to nechcem ho rozoberat a robit kruha..z dovodu toho ze nechcem rozoberat tapacitr,,a uz sa mozno nenasadi ako bol..a aj z toho dovodu ze pri neskorsom predaji auta o par rokov..aby som len vybral doorboard z dreva s repro..dal spat stary original z plastu a je to,aby som nepredaval auto..s reprom..je mi dobre proste nejake veci nechat :)
coz budem potrebovat radu..bude neskor so zosikom..co vravis na tento set

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product- ... id=9320121
za 200Eur..to planujem este neskor po osadeni repra JBL,,rad by som bol ak by to bolo ozvucenie v jednej znacke..,k tomu setu este tolko ze som nasiel na nete -teda docital.z.e osobne sa ten zosik predava za 150Eur,a subwofer za 150Eur tiez..a spolu umoznuje kupit tento set iba naj.z.a vyhodnych 200Eur..=100Eur usetri clovek...je dorby ten set,popripade vies poradit..aky zosik by mi bol potom dobry? alebo ake su dobre..a co maju splnat..pre dobre ozvucenie..aky vykon..a kolko kanalove su lepsie? oboznamit ma s vlastnostami proste anco pozerat,a ak aj vies nejaku dobru stranku slovensku na kupu repra..za dobre ceny a aj vyber..dik :)..vela som toho napisal sry :D :oops:
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od HIISS »

tak pozeral som na repra od JBL..a kedze planujem dat do toho sumu ako som pisal to je kolo tych 50Eur=1500sk..tak som pozeral na vykon reproch..a nasiel som toto:

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product- ... d=93206528

len musim dodat k vlastnostiam co pri nich pisu..ze maju zrejme tam nejaku chybu..lebo co som pozeral na ine stranky tak pri tomto type pisu vykon 55W v RMS..a potom je este JBL GT0 6528 a ten ma 60W v RMS,,tento JBL GTO 6528S mal by mat 55W v RMS,,,ale to uz je v podstate jedno,,myslim si ze za cenu 40Eur je to dorba kupa? inde som videl predavat okolo 70EUR
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
jimy
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 06 lis 2008, 12:11
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od jimy »

já mám ve dveřích toto a můžu jen doporučit : http://www.bossaudio.com/main/870" onclick="window.open(this.href);return false;
Punto MK1 1.2 1998..
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od HIISS »

Repro dopredu uz kupene davno
Jimy
Ale ak si spomenul BOSS..tak pocul som ze je to velmi kvalitna znacka,tak preto sa aj chcem spytat..kde a zkade si kupoval od BOSS repro? lebo som nenasiel takmer nejaky dobry web ktory by sa zameriaval na tuto znacku a moznost kupi od nich..:)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
jimy
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 06 lis 2008, 12:11
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od jimy »

HIISS píše:Repro dopredu uz kupene davno
Jimy
Ale ak si spomenul BOSS..tak pocul som ze je to velmi kvalitna znacka,tak preto sa aj chcem spytat..kde a zkade si kupoval od BOSS repro? lebo som nenasiel takmer nejaky dobry web ktory by sa zameriaval na tuto znacku a moznost kupi od nich..:)

Mám od BOSS komplet zástavbu, protože jsem prodejce této značky ... kdybys něco sháněl, tady máš kontakt: 298 358 152 a domluvíme se ..
Punto MK1 1.2 1998..
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od HIISS »

Skoda ze si skor nepovedal..teda som sa nedozvedel skor..ked som este nemal vzadu ovaly a vpredu tiez repro uz kupene,,ale tak planujem este mozno do buducnosti zosik so subacom..len akurat ze nemam zaujem davat do toho velke peniaze..tak max tych 6000sk..a od BOSS neviem ci daco zozeniem slusne v tejto cenovej kategorii..subac si predstavujem s vykonom min tych 300W v RMS to by stacilo a nejak zosik dvojkanal k tomu..ale to je este buducnost..zatial potrebujem do ineho investovat..ale pokial mas nejaku dobru ponuku na niecom aj s obrazkami,a ceny..tak si rad pozriem..+este zial to postovne a z ciech neviem kolko by vyslo
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od intel_sk »

caute....vtrepem do prednych 20cm repro bez MDF kruzkov ????montaznu hlbku zistím
chcel by som dat tieto a plus vyskace http://elektro.bazos.sk/inzerat/12375568/Dibeisi.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od Matto »

hmm... niesú to náhodou basáky? tie by som do dverí nedával... inak do samotných tapacírov ich ani nedáš, budú Ti podľa mňa zavadziať magnety:/
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake 16.5cm Repro do prednych dveri Punto MK1??

Příspěvek od intel_sk »

Matto ano su to basaky....len sa bojim ze to nenarvem do dverí.....jeden par vyskacov by islo k tomu
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“