Zadní repro hraje bez basů..

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Final Destination
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 13 zář 2012, 23:04
Bydliště: Brno

Zadní repro hraje bez basů..

Příspěvek od Final Destination »

Zdravím vás..
v platu mám zasazený repro Pioneer, napojený na původní konektory (takový žlutý kostky). Přední repro mám odpojený. Radio LG LSC300AR. Hrají bez basů, původně jsem myslel, že to bude někde v konektorech u radia, ale nejspíš není. Sem tam to basově hrálo, pak jsem do toho bracha vlezl a uz to nehralo basově vůbec a chrčely i při velmi nízký hlasitosti. Bracha má stejný radio, tak jsme zkusili vyměnit kabeláž, ale výsledek stejnej... Když je zvuk rozloženej mezi oba repráky, tak to hraje takto, ale když jeden či druhej ztlumim uplně, tak se razantne zvvedne kvalita zvuku, hlasitost, výšky i basy...zkrátka hraje jak má... ale jak je zase vyvážím, tak je to na h..no. Možná by prej pomohlo ucvakat konektor k zapojení rádia a nacpat to do čokolády.... Poraďtě prosím.... :)
Punto 1.2 (1994) :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
punto19
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 23 zář 2012, 20:49

Re: Zadní repro hraje bez basů..

Příspěvek od punto19 »

Skôr by som hladal chybu v rádiu,ak má brat rovnaké rádio skús si zobrať to jeho na výmenu a uvidíš či bude zmena.
Fiat Punto 1.9JTD-vybratý katalizátor,vybratý egr,výfuk holá rúra,športový podvozok-tlmiče+pružiny,rozširovacie podložky-1cm,xenóny,denné svietenie,fólie ...a iné.
Uživatelský avatar
Final Destination
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 13 zář 2012, 23:04
Bydliště: Brno

Re: Zadní repro hraje bez basů..

Příspěvek od Final Destination »

punto19 píše:Skôr by som hladal chybu v rádiu,ak má brat rovnaké rádio skús si zobrať to jeho na výmenu a uvidíš či bude zmena.

To jsme též zkoušeli, výsledek stejnej. Ale ještě nějáký k dispozici mám, tak zkusím ještě jiný..
Punto 1.2 (1994) :)
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní repro hraje bez basů..

Příspěvek od peta.smolik »

Vyzkoušej ty repra na jiným autě s jiným rádiem, chyba bude v těch kostkách za rádiem
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Final Destination
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 13 zář 2012, 23:04
Bydliště: Brno

Re: Zadní repro hraje bez basů..

Příspěvek od Final Destination »

Punto19: Zkusili jsme to na tomtéž bráchovým, jednom Sencoru a jen ty repraky na telefon, furt stejný....


peta.smolik: Kdysi byly zapojený v jiným puntu přeš čokoládu a hrály ok...mě se jen nechce patlat s drátama a tou čokoládou, radši bych to vyřešil jinak..
Punto 1.2 (1994) :)
Uživatelský avatar
Final Destination
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 13 zář 2012, 23:04
Bydliště: Brno

Re: Zadní repro hraje bez basů..

Příspěvek od Final Destination »

Tak, problém vyřešen, odstranil jsem ty žlutý kostky, co jsou u zadních repráků a konečně je to v oukeju :D Jen pořád nechápu, proč to sem tam hrálo basově, když jsem hýbal s drátama a kostkama za rádiem... :-O
Punto 1.2 (1994) :)
pikec
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 09 srp 2013, 18:35
Bydliště: Nitra,Slovakia

Re: Zadní repro hraje bez basů..

Příspěvek od pikec »

Zdravim mam podobny problem ... mam Punto GT1 a vymenil som predne a zadne repro nakolko membrany uz boli potrhane... vzadu aj predu ostala origo velkost akurat zadne su Sony X/plode a v predu nemecke autohifi... radio Alpine ... nech to ladim ako ladim ked dam volume na 15 tak uz to hra nekvlaitne a plechovo.... cakal som odtoho nieco viac kedze predtym som mal vzdy auto zo serio repro a hralo to omnoho lepsie a hlavne to basovalo.... teraz to mam ako keby som buchal hrnce doma :D Dakujem za pomoc popriade ako sa to da vylepsit...
Turbo Inside
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“