MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
T-peg
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 12 dub 2011, 13:22

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od T-peg »

pekne punto. paci sa mi farba (bude to asi tym ze mam taku istu)
keby si sa ho opät rozhodol predavat,tak ma kontaktuj prosimta ;-)
1.2 8V 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

jasan. uvidime ci ma ocari nieco ine. zatial som spokojny ale nikdy nevies, takze keby nahodou predavam tak ti hned dam vediet:)
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Takze opat niaky update:
vymenená brzdova kvapalina
Nastavena rucna brzda, kedze bola slabá

Dalej plánujem výmenu termostatu kedze mu drbe a nedrzi teplotu. Obcas padne teplota o tri palicky nizsie ako ma byt ale hned nato sa zacne vyrovnavat. Ak viete co by malo byt poradte. Tak isto sa mi straca voda. Bude to zrejme tesnenie pod hlavou kedze pocujem taky slabucky tlak pri veku na nadrzi na vodu. Takze to sa tiez vymeni a potom pozriem vodnu pumpu a ventilator kurenia kedze punto zacne kurit az po dost dlhej dobe, pripadne sa nieco stoho vymeni. A na jar samozrejme kotuce a dosticky kedze uz su hodne na vymenu:)

Plus na vianoce som dostal EVOLVEO CarCam F140 takze kamerujem kazdy moj pohyb:). Toci to velmi pekne a je to dobry pocit v pripade niakej skodovej udalosti, a takisto rad si natocim tych kretenov co jazdia jak prasata po nasich cestach :). Neskor spravim zostrih tych naj a dam to sem a samozrejme Youtube ;)
NoFka
Fiaťák
Příspěvky: 144
Registrován: 15 pro 2013, 22:01
Bydliště: Slavonice

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od NoFka »

Ta rafička, to je normální, že se ohřeje normálka na provozní teplotu, pak se ti otevře velkej okruh do chladiče a teplota zase trochu spadne, než se ohřeje zbytek vody v hadicích a chladiči
Corsa B 1.0 12V ECO tec - 55PS → → → Punto MK2 1.2 16V HLX - 80PS
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

No ono to padne asi o tri palicky dole pri ohriati na provozni teplotu a potom sa to hned vyrovna na provozni teplotu znova. Je to normalne? Ako je vymeny aj termostat aj komplet cela voda vypustena aj napustena znova z celeho systemu plus preplachnuty ventilator kurenia. Cize inde problem uz nebude asi.
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Takze včera som si spravil radosť a zohnal som si novú laktovú opierku. Vyšla ma 15 euro. Pasuje výborne, je presne vo výške hlavice riadiacej páky takže viem pekne radiť bez toho aby som vykĺbil ruku. Hľa foto:
Přílohy
fotka 2.JPG
fotka 2.JPG (30.71 KiB) Zobrazeno 3813 x
fotka 1.JPG
fotka 1.JPG (34.4 KiB) Zobrazeno 3813 x
Uživatelský avatar
Petrik
Fiaťák
Příspěvky: 91
Registrován: 23 úno 2013, 15:27
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Petrik »

ako kukám tak si si ju fajnovo spravil, hodí sa tam :) výborná práca :) .. aj ja ju mám tak isto vo výške radiacej hlavice :) spravil si si to tak ako ja mám vyklápacie alebo napevno?
Punto MK1 1,1 S 40kW/54k r.v.96
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

zatial je to napevno. Ale prerobim to na vyklápacie len som nemal moc casu:), ale chcem si to dorobit, nebudem to cele ani davať dole. len tu vrchnu polku dam dole a dorobim to:), potom sa celkom lahko dá nahodiť naspat, kedze to nieje az od spodu:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Romandinho »

Pekne pekne ... vedel by si mi poslat link kde si kupoval tu laktovu opierku? Tiez nad nou dlhsie rozmyslam :) bol by som ti vdacny
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Tu je Link na eshop. Inak super firma, rychlo mi to dopravili, bez problemov. Odporúčam:)

http://www.top-auto.sk/topauto/eshop/10 ... rka-cierna" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Inak super su aj tie potahy co mam:), su to sice trickove potahy ale 100% bavlna je to a oto mi islo:) v lete sa mi na tych hnusnych sedackach aspon rit potit nebude a teraz v zime to tak fajn zohreje. Je to hrejivejsi material ako polyster a o dost:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Romandinho »

Dik za link. Dam na tvoje odporucanie a idem objednat :)
Keby som si nevedel rady s namontovanim tak napisem :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Jasne kludne napis keby daco. Ono montaz neni tazka len si poriadne rozmeraj aby ti to sadlo na ruku aj vyskovo. A treba vybrat cely stredovy panel von z auta, a potom navrtas diery 4 a srobmi s maticami chytis opierku tak aby si to mal presne a pekne:). Inak sa to zrejme ani urobit neda:). Inak opierka je dost velka, takze sa onu dobre opiera paprča :))
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Zdravim, ma niekto niekto niake odporučené farby alebo spreje na bubny a strmene. Chcem si ich totiz na jar streknut ale chcel by som farbu objednat uz teras nech mam pokoj:) A aku farbu by som si mal dat? Ja rozmyslam nad zelenou alebo ciernou. Ale asi zelena:). Pozna niekto niaky shop skade to objednal? Alebo aspon typ na farbu :)
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od CrazyApe »

Ja to kupoval normalne v obchode s doplnkama na auto. Kvuli 100korunam za sprej to objednavat z netu asi nema moc smysl. Usetris 15korun a zaplatis 60 za postu.
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“