MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Takze stredy objednane, spravia mi na objednavku 5cm. Do 10 dni ich mam doma :)

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Reklama
 

sanchitos
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 16 pro 2013, 19:56

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od sanchitos »

Romandinho píše:Trošku zmením tému. Už som sem písal o tomto probléme. Autorádio mi proste blbne, na disleji sa nezobrazuje presne to čo má. Neriešil som to ale teraz to mám už týždeň v kuse a celkom ma to štve. Dávam sem foto. Nejaké nápady čo s tým môže byť? Poťukať po ňom som skúšal, vypínal som ho a zapínal a nič nepomohlo. Batéria funglom nová, mesiac stará.

Poprípade druhá varianta keby to nešlo nejako normálne dať dokopy tak som si kukol nejaké nové rádio a naśiel som niečo takéto. Na hudbu si moc nepotrpím, skôr mi ide o to že má orandžové podsvietenie a hodí sa k autu :D
http://www.sony.sk/product/ich-usb/cdx-gt472um" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
niesomnejaky odbornik na hudbu ale ja som kupil alpine cde-130rm s oranzovym podssvietenim za 50€ na bazosi a neviem si vynachvalit... a sony som pocul ze nieje naj
sanchitos
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 16 pro 2013, 19:56

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od sanchitos »

Romandinho píše:Stále rozmýšlam nad stredovo pukličkou či to očistiť aby bolo vidieť FIAT logo alebo nechať takto ... celkom sa mi to páči takto ako to je, tak sa mi zdá že tá modrá by neurobila dobre ... spravil som vo photoshope, poradte :D ešte ma napadlo logo ABARTH ktoré by sa asi najviac hodilo

Obrázek
Obrázek
abarth rozhodne :)
sanchitos
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 16 pro 2013, 19:56

Re:

Příspěvek od sanchitos »

Romandinho píše:Nahodou neviete kde by som zohnal take nalepky? Nasiel som zatial len cz eshop ale chcu platbu dopredu.

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
skus kuk ebay ked som pozeral par tyzdnov do zadu vydel som ich tam dokonca boli 3d za nejakych 5€
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Tak s radiom som spokojny :)
Abarth bude a uz len najsť kde ich objednať. Shop ktorý mi dal Matto padol lebo majú nejaký problém zo stránkou. Skúsim pobehať po BA a uvidíme. Ale Abarth stredy budú určite. :)

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Takze v poslednej dobe mi zacala obcas svietit kontrolka vypalenej ziarovky. Zdalo sa mi ze mi nesvieti prave brzdove svetlo. Vymenil som ziarovku a precistil kontakty ale nepomohlo to. Svetlo svieti a kontrolka obcas aj tak zasvieti. Cital som na fore ze to moze byt kostrou. Zajtra skusim rozobrat druhe svetlo a vycistit. Snad to pomoze. Keby nie chcel by som poprosit o radu kde je kostriaci bod na zadne svetla aby som sa kukol ci nieje nejako seknuty kabel alebo podobne. Dakujem
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
ixoxi
Fiaťák
Příspěvky: 150
Registrován: 08 srp 2012, 14:00

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od ixoxi »

Nie som si uplne isty, ci je to ono, ale ked som sa sparal v kufri (MK2B) tak pod lavym zadnym svetlom na stene tesne nad podlahou kufra pod tapacirom-troska ho vyhnes (na strane vodica) som videl nejaku podobnu svorkovnicu. Neviem teraz z hlavy, ktore svetla su monitorovane, ale na Jumperovi vo firme robi tento problem osvetlenie evidencneho svetla-keby nieco, skus si checknut aj to.
Fiat Punto Classic 1.2 8V MK2B, bez tuningu, ale volam ho Puntiak
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Takze dnes precistene kontakty na vsetkych svetlach v zadu. Vratane 3 brzdoveho a osvetlenia SPZ a chyba stale obcas zasvieti. Ale aspon mi uz neblika obrysove svetlo ked hodim smerovku. Tak isto som dnes precistil kostru v kufry. Bola to taka svorkovnica priskrutkovana na karoseriu snad to bolo naozaj ono. Nepomohlo.
Nejake dalsie napady co skusit ?

EDIT: Mam TIP ze by to mohli byt platnicky v predu. Dava to zmysel? :D lebo mne ani nie ale kuknem to aj tak
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Skoro by som zabudol :D dnes sa na autosalone postastilo a kupil som tie zivicove abarth nalepky na stredy kolies :) v stredu nahodim a dam sem foto :)
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od kovvalsky »

Romandinho píše:Skoro by som zabudol :D dnes sa na autosalone postastilo a kupil som tie zivicove abarth nalepky na stredy kolies :) v stredu nahodim a dam sem foto :)
co si sa nezastavil?
one world, one dream, one car
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

No ja som bol az poobede a uz som tam nikoho znameho nevidel.

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Romandinho »

Tak som sa dnes dostal k nalepeniu nalepok na stredy diskov. Velmi sa mi to paci :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Matto »

- dobré to je :P ... akorát mne sa stále zdá, že ti ten zadok akosi moc sedí, nemáš tam nejaké znížené pružiny?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) Romandinho

Příspěvek od Cabuto »

No je to pekne jinak jak pie Matto sedi to niz vypada to jako to moje jenze to ma vzadu bombu na lpg coz je pak jasne ale jestli nemas nizsi pera nebo dva pytle brambor vzadu tak nevim :-)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

No neni su tam znizene. Ale aj tak sa idu sa menit. Dost buchaju. A vzadu sedel clovek :D takze preto to je nizsie :P
BTW: Sporting ma o 2 cm nizsi pruziny ako seriovka :)

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“